A Wienerberger zRt., Magyarország legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata

Senior Kontrollert

keres budapesti irodájába.

Senior kontrollerünkként megbízhatóan támogatod 10 gyárunk termelési vezetőit a termeléshez kapcsolódó riportokkal és elemzésekkel, elősegítve ezzel a termelési stratégia megvalósítását.

Főbb feladatok, munkák:

  • Éves üzleti tervezésben és negyedéves előrejelzések készítésében való közreműködés
  • Aktív részvétel a havi és negyedéves zárási folyamatokban, jelentések készítése
  • Business Partner a termelésen dolgozók számára, termelési vezetők támogatása, részvétel a gyárvezetői megbeszéléseken
  • Termelési költségek, alapanyagárak, felhasználások, kapacitáskihasználtság elemzése és bemutatása
  • Terv-tény elemzések készítése
  • Részvétel az éves zárási és audit folyamatban
  • Időszaki és eseti riportok és elemzések készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség
  • 5-10 éves kontrolling területen szerzett tapasztalat (preferáltan gyártó vállalatnál)
  • Haladó Excel ismeret
  • SAP vagy más integrált vezetői számviteli rendszer ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás (riportok készítése, egyeztetések a külföldi kollégákkal)
  • Csapatjátékos hozzáállás
  • Jó elemző és problémamegoldó készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Rugalmasság, terhelhetőség, megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány (havi belföldi utazások a gyárakhoz)

Amit ajánlunk:

  • Komplex juttatási csomag (13. havi fizetés, prémium, cafetéria)
  • önálló, felelősségteljes munkakör
  • jó munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Elemző, Tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület