STAFF HOUSE Zrt.
  • A Staff House Zrt. közel 10 éve foglalkozik munkaerő szállás-szolgáltatással és mára már folyamatosan több ezer főnek nyújt komplex szolgáltatást országszerte. A cég dinamikusan bővül, a szolgáltatás sztenderdizáltságának növelése pedig kiemelt stratégiai célkitűzés. Ennek támogatására keresünk SENIOR KONTROLLER MUNKATÁRSAT.

  • Senior kontroller

    Főbb feladatok, munkák:

      • A társasági célok és gazdasági tervek megvalósulásának nyomon követése, eltérés esetén intézkedési javaslatok kidolgozása
      • Hatáskörébe tartozó vállalati folyamatok optimalizálása, fejlesztése
      • Üzletág éves terveinek, előre jelzéseinek elkészítése
      • Részvétel a havi zárásokban, éves auditokban
      • Üzletág Terv és Tény adatainak rendszeres összehasonlítása, eltérések elemzése
      • Üzleti elemzések, profitabilitási jelentések elkészítése
      • Aktív részvétel a kontrolling folyamatok fejlesztésében
      • Cash-Flow terv készítés
      • Előkalkulációk, Projekttervek készítése, Elő- és utókalkuláció összevetése
      • Folyamatos kapcsolattartás az üzletágakkal, azok vezetőivel és a társosztályokkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Min. 3-5 év releváns kontrolling tapasztalat
      • Erős Excel ismeret
      • Jó elemző képesség, összefüggések keresése és meglátása, precizitás
      • Üzleti gondolkodás, tulajdonosi szemlélet
      • Kitűnő együttműködési és problémamegoldó készség
      • Önálló, precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
      • Kezdeményező készség, Agilitás
      • Felsőfokú szakirányú végzettség (Kontrolling / Pénzügy / Számvitel)

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ERP ismerete

    Amit kínálunk:

      • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
      • Jó hangulatú, támogató, fiatalos csapat
      • Versenyképes juttatási csomag
      • Kiemelkedő teljesítmény elismerése, jutalmazása

    Állás, munka területe(i):

    • Pénzügy, Könyvelés
    • Kontrolling
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1118 Budapest, Homonna utca 2.

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldjön fényképes önéletrajzot, a fizetési igény megjelölésével.