Senior Kontroller

Profession Services

Budapest, XIX. kerület

Partnercégünk piacvezető tanácsadási és tranzakciós szolgáltatásokat nyújt ingatlanbérlőknek és befektetőknek egyaránt. A világ elsőszámú kereskedelmi ingatlan-tanácsadójaként csapatuk egyedülálló partneri kapcsolatokat épít ki piaci rálátására és tapasztalataira támaszkodva, hogy ügyfeleit üzleti előnyökhöz juttassa. Páratlan adatbázisukra, elemzéseikre és technológiáikra, valamint világszerte mintegy 70 000 munkatársuk szakértelmére támaszkodva segítenek partnereiknek egy világszínvonalú vállalati ingatlanstratégia megtervezésében és lebonyolításában.

A kolléga feladatai lesznek, ebben a pozícióban:

  • Havi, negyedéves és ad hoc riportok készítése
  • Éves tervezés, terv-tény összehasonlítások
  • Szállítói számlák jóváhagyása, utalások előkészítése
  • Kapcsolattartás a bérlőkkel (pl. számla értelmezések, kintlévőségekkel kapcsolatos egyeztetések)
  • Kapcsolattartás a jogászokkal (pénzügyi adatok szolgáltatása, készülő szerződések pénzügyi szempontú véleményezése)
  • Kapcsolattartás külső könyvelőkkel
  • Adatszolgáltatás a bérbeadásnak új szerződésekhez, szerződésmódosításokhoz
  • Ad hoc adatszolgáltatás értékbecsléshez, banki finanszírozáshoz
  • Bérlői forgalmak kimutatása, elemzése
  • Bérlői óvadékok, bankgaranciák nyomon követése
  • Bérleti díj indexálások kalkulációja
  • Üzemeltetési költség elszámolás készítése

Kompetenciák, amelyekkel a kolléga kell, hogy rendelkezzen:

  • Legalább 3 év kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • MS Office programok magas szintű ismerete (legfőképp Excel)
  • Legalább B2 szintű aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Analitikus szemlélet, összefüggések felismerésére
  • Komplexitás kezelés

Amit a cég kínál:

  • Igazán kiemelkedő alapbért
  • Cafeteriát
  • Bónuszt
  • Bérlet támogatást

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.