Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A KÉSZ Csoport tagvállalatai tevékenységüket Magyarországon és Európa több országában, a technológiai és mérnöki iparágakban, a szálloda- és vendéglátóiparban, ingatlan és eszközkezelés, valamint üzletviteli megoldások és szolgáltatások területén végzik.

A KÉSZ csoport ingatlan üzletága munkatársat keres

SENIOR KONTROLLER

munkakörbe

Az alábbi feladatokban számítunk Önre:

  • Havi pénzügyi zárások és ezzel kapcsolatos elhatárolások kezelése, rendszeres és eseti riportok készítése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • További adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • Közreműködés az éves tervek elkészítésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény szerinti információellátásuk biztosítása
  • Költséghelyi terv-tény elemzések készítése, eltérések vizsgálata
  • Kintlévőségkezelési folyamatok támogatása
  • Költséggazdálkodás ellenőrzési folyamatának felügyelete és működtetése
  • Év végi zárások bonyolítása, szükséges egyeztetések elvégzése és folyamatok előkészítése
  • Pénzügyi riportok összeállítása, értelmezése és visszamérhetőség megteremtése
  • Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, számlázás előkészítése, a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint
  • Költséghely és költségviselő struktúra karbantartása, a kontírozás kiegészítése a vonatkozó kódokkal.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség
  • Legalább 3-4 éves kontrolling tapasztalat, amelyből 1-2 év ingatlant kezelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Magas szintű számítógépes ismeretek: BI, táblázatkezelő, adatbázis kezelő
  • Precíz, felelős munkavégzés, terhelhetőség
  • Analitikus gondolkodás
  • Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent.

Ideális jelölt személyes jellemzői:

  • Csapatszellem
  • Rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamizmus, kitartó munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Munkavégzés helye:

Budapest

A jelentkezés határideje:

2017.11.12.

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes magyar nyelvű önéletrajz küldésével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: KÉSZ Ingatlan Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior Kontroller
  • Rövid pozíció név: Kontroller
  • Hirdető cég: KÉSZ Ingatlan Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Havi pénzügyi zárások és ezzel kapcsolatos elhatárolások kezelése, rendszeres és eseti riportok készítése Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás További adatszolgáltatás belső és külső használatra Közreműködés az éves tervek elkészítésében Kapcsolattartás a társosztályokkal, igény szerinti információellátásuk biztosítása Költséghelyi terv-tény elemzések készítése, eltérések vizsgálata Kintlévőségkezelési folyamatok támogatása Költséggazdálkodás ellenőrzési folyamatának felügyelete és működtetése Év végi zárások bonyolítása, szükséges egyeztetések elvégzése és folyamatok előkészítése Pénzügyi riportok összeállítása, értelmezése és visszamérhetőség megteremtése Bejövő és kimenő számlák ellenőrzése, számlázás előkészítése, a vonatkozó szerződések, teljesítésigazolások szerint Költséghely és költségviselő struktúra karbantartása, a kontírozás kiegészítése a vonatkozó kódokkal.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, pénzügyi) végzettség Legalább 3-4 éves kontrolling tapasztalat, amelyből 1-2 év ingatlant kezelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat Magas szintű számítógépes ismeretek: BI, táblázatkezelő, adatbázis kezelő Precíz, felelős munkavégzés, terhelhetőség Analitikus gondolkodás Mérlegképes könyvelői képesítés előnyt jelent.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12