Partnercégünk az ország egyik legnagyobb webáruháza, aki már több, mint 17 éve kimagasló szereplője piaci szegmensének. Ha a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad, akkor jelentkezz és légy része egy nagymúltú vállalat mindennapi működésének!

Senior Kontroller (bármilyen E-kereskedelmet folytató cégnél szerzett tapasztalattal)

A pozícióban feladataid lesznek:

  • Aktívan részt veszel az éves tervezésben és Forecastban
  • Elengedhetetlen szereped van a terv/tény összehasonlításokban, statisztikák készítésében
  • Közreműködsz és támogatod a havi zárásokat
  • Részt veszel a beruházás elő- és utókalkulációiban
  • Elősegíted és támogatod a társosztályok munkáját, hozzájárulsz a hatékony működésükhöz
  • Te készíted a cég működéséhez elengedhetetlen management riportokat
  • Napi szinten tartod a kapcsolatot a különböző társosztályokkal, riportok elkészítésével támogatod munkájukat
  • Rendszeres, valamint ad-hoc riportok készítésében és elemzésében is számítunk rád

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 4 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat (Fontos, hogy ez a tapasztalat bármilyen E-kereskedelmet folytató cégnél szerzett tapasztalat legyen!)
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • MS Office programok kimagasló szintű ismerete és használata
  • Magas szintű Excel tudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS-SQL tapasztalat
  • Logisztikai kontrollingban szerzett tapasztalat
  • BI rendszerekben való jártasság (Tableau, QlikView)
  • Online kereskedelemben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Kimagasló alapjövedelmet
  • Cafeteriat
  • Home office lehetőséget
  • Támogató és motiváló munkatársak, valamint menedzsment csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, VII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.