A CIB Bank Zrt. KKV Hálózata

Senior KKV kapcsolattartó (Budapest)

munkatársat keres.

Rád váró feladatok:

  • kis és középvállalkozások portfoliójába tartozó vállalati ügyfelek igényeinek teljes körű felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása, tanácsadás nyújtása,
  • személyes ügyfélkapcsolatok kialakítása, új ügyfelek akvizíciója
  • indikatív ajánlatok készítése, egyedi finanszírozási kondíciók kidolgozása, hitel-előterjesztések összeállítása, szerződések megkötése
  • monitoring feladatok elvégzése
  • aktív kapcsolattartás és együttműködés az üzleti terület társterületeivel
  • mentoring, coaching

Neked való mindez, ha:

  • felsőfokú végzettséggel és vállalati kapcsolattartásban szerzett (minimum 3 éves) tapasztalattal rendelkezel
  • ismered az aktív és passzív vállalati termékeket és folyamatokat
  • magabiztosan és érdeklődően tudsz nyitni ügyfeleid felé
  • kíváncsi vagy a szektor sajátosságaira, egyedi konstrukciók kialakítására

Mire számíthatsz:

  • Együttműködő, dinamikus csapat
  • Sikereiddel folyamatos karrierút építése
  • Versenyképes alapbér és teljesítmény-alapú bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Befektetési tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest