SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER (fogyasztói üzletág)

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • kapcsolattartás multinacionális kulcsügyfelekkel a pénzügyi, telco és közüzemi szektorban (farming); amely magában foglalja a magas szintű üzleti egyeztetéseket, az üzleti kapcsolat folyamatos fejlesztését
  • új ügyfelek akvirálása ugyanezen szektorokban (hunting)
  • képesség magas pozíciójú nagyvállalati képviselőkkel való kommunikációra, velük üzleti kapcsolat kialakítására és fenntartására
  • konzultatív értékesítés megvalósítása (üzleti modellek, folyamatok ismerete)
  • a teljes sales folyamat koordinálása a hideghívástól/ajánlatadástól a szerződés megkötéséig
  • a sales folyamat teljes körű koordinálása (ajánlatok, szerződések)
  • aktív együttműködés társterületekkel az árazásban, szerződéses folyamatokban a folyamatban lévő ügyletek, tenderek pontos, naprakész adminisztrációja, sales támogatói csapat operatív segítségével
  • ügyfélreklamációk, speciális ügyféligények kezelése
  • sales tervek teljesítése
  • heti riportolás a sales igazgatónak
  • éves tervek, forecast készítése
  • a munkakör:
  • 40%-ban tárgyalásokat,
  • 30%; ügyféllel folytatott egyeztetéseket
  • 30%-ban adminisztráció, házon belüli egyeztetéseket foglal magában

Munkavégzés helye:

1138 Budapest Váci út 144-150.

Amit kínálunk:

  • stabil multinacionális háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • képzések
  • emberközpontú, innovatív cégkultúra
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér, havi bónusz, béren kívüli juttatások) mobiltelefon
  • notebook
  • vállalati gépjármű

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • felsőfokú végzettség pénzügyi-gazdasági területen
  • kb 3- 5 év szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat
  • projektmenedzseri tapasztalat előnyt jelent
  • középfokú angol nyelvismeret, szóban és írásban
  • jogosítvány B kategória
  • magabiztos MS Office ismeretek (Outlook, Power Point, Word, Excel)
  • munkatapasztalat multinacionális környezetben; nagyvállalati magas beosztású ügyfelekkel való kommunikációban
  • önálló munkavégzés, proaktív személyiség
  • kiemelkedő tárgyalási és problémamegoldó készség
  • stratégiai és holisztikus gondolkodásra való képesség
  • kiemelkedő precizitás, adminisztratív készségek, strukturáltság
  • magas teherbírás
  • eredményorientáltság, hosszú távú eredmények és minőség felé való orientáltság
  • decens, üzleties megjelenés, kifinomult kommunikáció
  • kiváló időgazdálkodás

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.