Az MVM Csoport regionálisan is versenyképes, jövő- és ügyfélorientált vállalatcsoport, amely folyamatos innováció mellett felelős, fenntartható és biztonságos energiaellátást és energetikai szolgáltatásokat nyújt partnereinek.

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Az MVM Zrt. Elnök-vezérigazgatói Kabinet bővülő csapatába Senior szakértő munkatársat keresünk teljes munkaidős foglalkoztatással.

Szeretnél egy összetartó, vidám, fiatal csapatban dolgozni, ahol egyszerre fejlődhetsz szakmailag és nyerhetsz rálátást a hazai energiaszektor meghatározó szereplőjének működésére?
Ha gazdasági vénával és kiemelkedő logikai készséggel is megáldott, proaktív csapatjátékos vagy, aki gyorsan lát át összetett problémákat, és nem fél a kihívásoktól, akkor jelentkezz, mert Téged keresünk!

Senior kabinet szakértő

Feladatok

  • A társaság testületi üléseire készített döntéselőkészítő anyagok szakmai véleményezése
  • A felsővezetői döntés-előkészítési folyamat operatív koordinálása, szakterületi egyeztetések lefolytatása, aktív részvétel az esetleges véleménykülönbségek feloldásában
  • Az MVM Csoport kiemelt jelentőségű projektjeiben való részvétel
  • Kiemelt jelentőségű témák döntéselőkészítő anyagainak önálló elkészítése
  • Részvétel az egyre növekvő cégcsoport high level governance kereteinek alakításában

Amit kérünk

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági és/vagy műszaki)
  • Legalább 5-8 év releváns tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű felhasználói MS Office ismeretek
  • Önállóság, megbízhatóság, precizitás

Előnyt jelent

  • Rosszul strukturált problémák megoldásában való jártasság
  • Üzleti tanácsadás, kereskedelem/értékesítés, energetika területén szerzett tapasztalat
  • A gáz- és villamosenergia-piaccal kapcsolatos ismeretek megléte
  • Nagyvállalati tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó
  • Ügyvezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1031 Budapest Szentendrei út 207-209.