biztributor

Csatlakozz hozzánk

Senior/Junior SMB sales (B2B IT, IT-biztonság)

pozícióba!

A biztributor 19 nemzetközi gyártót képviselő, Magyarországon a legnagyobbak közé tartozó IT-biztonsági és hálózati disztribútor.

Főbb feladatok, munkák:

A legjobb senior / junior KERESKEDŐ kollégát keressük kis- és középvállalati IT-biztonsági területre kiemelkedően jól értékesíthető, kizárólagosan általunk képviselt B2B IT-biztonsági és hálózati termékek értékesítésére. Kizárólagosan viszonteladóinkon keresztül értékesítünk, tehát channel sales tapasztalat előny, de ha a céges ügyfelek meggyőzése az erősséged, akkor is van számodra helyünk.

Ne kímélj meg minket az önéletrajzodtól, ha

- vannak kreatív ötleteid a céljaid elérésére
- ezeket képes és hajlandó is vagy megvalósítani
- tudod, hogy te vagy az ügyfélért, de neked is meg kell élni valamiből
- jól kommunikálsz
- legalább középfokon beszélsz angolul
- legalább haladó informatikai ismeretekkel bírsz (de nem kell informatikusnak lenned - az első két hétben :) )

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- lehetőleg van B2B IT értékesítési tapasztalatod (IT-biztonság előny, de nem elvárás)
Ha még azt is elmondod nekünk, mennyi pénzt szeretnél keresni, jobb eséllyel kerülsz a listánk elejére.

Cserébe mi

- igyekszünk jó fejek lenni veled
- megbecsüljük a munkádat, és elismerjük, ha jól végzed
- azt is megmondjuk, ha valamit nem csinálsz jól
- komoly célokat követelünk meg tőled, de
- megadjuk a célok eléréséhez az eszközöket
Deal?

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Key Account Manager
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Várjuk önéletrajzodat, nagyságrendi fizetési elképzelésedet és minden olyasmit, amit fontosnak gondolsz velünk megosztani.