A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Senior JSE fejlesztő K&F (GYNAL)

Főbb feladatok, munkák:

  • Java fejlesztési feladatok elvégzése csapattagként nagyvállalati ügyfél részére, illetve ügyfelek saját termékfejlesztési projektjeiben
  • A team-ek mérete 2 és 10 fő között változik.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • Nagyvállalati rendszerek, architektúrák ismerete
  • Elosztott és webes technológiák ismerete
  • Átfogó JSE és kapcsolódó technológiai ismeretek, minimum 4 év fejlesztői tapasztalat
  • Szoftvertervezési módszertani ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • Folyékony angol nyelvtudás (külföldi kollegák/ügyfelek)

    Használt technológiák:
  • J2SE 8,9, Spring Boot, JPA, Extention kódgenerálás, Gradle, Git, Gerrit,
  • amennyiben van benne tapasztalat: Scala és Python használatra is van lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • német nyelvtudás
  • Python fejlesztési tapasztalat
  • Scala tapasztalat
  • telekommunikációs tapasztalat
  • tesztautomatizálási tapasztalat
  • szoftvertermék fejlesztési tapasztalat
  • virtualizációs technológiák ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest, IX. kerület

Munkavégzés helye, jellege: Budapest, IX. kerület (távmunkára nincs mód), teljes idős, hosszú távú munkalehetőség
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Kérdése esetén hívja Komjád Gyöngyvért +36-30-599-6319