A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének egy nemzetközi hálózat részeiként, helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújt az iparág különböző szektorainak banki és egészségügyi területen.

Új munkatársat keresünk

Senior Java full stack (Spring+ Angular) - XIII.

pozícióba.

Feladatok:

  • Egészségügyi szektorban szerver és kliens oldali alkalmazás létrehozása, mely egy teljesen újonnan induló zöldmezős projekt!
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával
  • Junior mentorálás, fejlesztői csapat összefogása

Elvárások:

  • Legalább 3 év aktív Spring/Springboot használat, Spring Core, Spring Security ismeret
  • Legalább 3 év aktív Hibernate ismeret
  • Angular vagy egyéb front-end nyelv ismerete (full stack tapasztalat)
  • Tapasztalat Oracle DB-vel valamint MySql –el
  • Docker

Előnyt jelent:

  • Micorservice ismeret
  • GitLab
  • Sonar
  • Spring Cloud

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással
  • Lehetőség nagyfokú önállóságra, szakmai kihívások
  • Stabilitás

Start: Akár azonnal

Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, heti 1 nap home office

Munkavégzés helye: Budapest (XIII.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával.

További információért hívja irodánkat: +36-30-599-6319 (Komjád Gyöngyvér)