Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
World of Buzz Ltd (A WORLD OF BUZZ LTD )

World of Buzz egy piacvezető angol cégcsoport, amely magába foglalja a World of Books Ltd., Ziffit Ltd. és World of Rare Books Ltd. cégeket.
Több mint 500 alkalmazottat foglalkoztat a vállalat az angol központban.

A cég fő tevékenységi köre a használt könyvek, CD-k és DVD-k adásvétele, bár a 2016-os, jelentős beruházás óta a stratégiai tervek között a portfolió jelentős kiszélesítése is szerepel.

Párhuzamosan több fejlesztésünk is fut, amelyek versenyképességünket növelik és rendszereink, munkafolyamataink korszerűsítését segítik.

2017-ben SaaS-jellegű fejlesztéseket is elindított a cég. 2018-ban fő terveink között új weboldalunk elkészítése és elindítása is szerepel.

Senior Java fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    • Weboldalaink backend rendszereinek karbantartása, fejlesztése, bővítése

    • Virtuális piacterek (EBay, Amazon, Abebooks) integrációja meglévő raktárkészlet- és megrendeléskezelő rendszerünkhöz illetve a létező integrációk fejlesztése

    • A cég angol és magyar alkalmazottaival való kommunikáció

    • Részvétel a folyamat több pontján: tervezés, fejlesztés, telepítés, monitorozás

    • Meglévő rendszereink kritikus szemlélete, fejlesztése korszerűbb, gyorsabb munkavégzés érdekében.

    • Fejlesztőcsapat vezetése, junior fejlesztők mentorálása

    • Kódolási, fejlesztési standardek betartatása, folyamatos felülvizsgálata

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Java SE, JavaEE / Spring alapos, haladó ismerete

    • Valamilyen relációs adatbázis magabiztos ismerete

    • Lelkes és nyitott attitűd új technológiák megismerésére és megtanulására

    • Rendszerben gondolkodás, összefüggések felismerése

    • Komplex, üzleti logikával kapcsolatos feladatok magabiztos feltérképezése

    • Jó kommunikációs készség

    • Magabiztos angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Unix ismeretek

    • MySQL vagy PostgreSQL ismerete

    • MongoDB ismerete

    • Folyékony angol nyelvtudás

    • Java Developer minősítés(ek)

    • Ansible ismeretek

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő fizetés

    • Üzleti utak lehetősége Angliába, a cég központjába

    • Biztos, hosszútávú munka

    • Szép, modern iroda, csodás kilátással

    • Szuper csapat, akikkel jól fogod magad érezni

    • Lehetőség továbblépésre, szakmai előrehaladásra

    • Támogatjuk a szakmai fejlődést - abban hiszünk, hogy közös érdek a tanulás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszerintegrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pécs

Magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét várom a jelentkezés mellé!

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior Java fejlesztő
  • Rövid pozíció név: senior java fejlesztő
  • Hirdető cég: World of Buzz Ltd
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Weboldalaink backend rendszereinek karbantartása, fejlesztése, bővítése Virtuális piacterek (EBay, Amazon, Abebooks) integrációja meglévő raktárkészlet- és megrendeléskezelő rendszerünkhöz illetve a létező integrációk fejlesztése A cég angol és magyar alkalmazottaival való kommunikáció Részvétel a folyamat több pontján: tervezés, fejlesztés, telepítés, monitorozás Meglévő rendszereink kritikus szemlélete, fejlesztése korszerűbb, gyorsabb munkavégzés érdekében. Fejlesztőcsapat vezetése, junior fejlesztők mentorálása Kódolási, fejlesztési standardek betartatása, folyamatos felülvizsgálata
  • Elvárások: Java SE, JavaEE / Spring alapos, haladó ismerete Valamilyen relációs adatbázis magabiztos ismerete Lelkes és nyitott attitűd új technológiák megismerésére és megtanulására Rendszerben gondolkodás, összefüggések felismerése Komplex, üzleti logikával kapcsolatos feladatok magabiztos feltérképezése Jó kommunikációs készség Magabiztos angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-16
Állás, munka még: World of Buzz Ltd>