Az osztrák tulajdonban lévő Raiffeisen Software GmbH budapesti leányvállalataként 20 éve fejlesztünk a Raiffeisen Bank számára szoftvereket. IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki Ausztriában. Dinamikusan bővülő budapesti csapatunk erősítésére keresünk több éves szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát:

Senior Java fejlesztő

FELADATOK:

  • Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
  • Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért (JUnit, SonarQube)
  • Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
  • Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
  • utazási hajlandóság (jellemzően havi 1-2 nap Bécsbe vagy Linzbe)
  • kommunikációképes német nyelvismeret (esetleg alap német + angol)
  • Elvárt gyakorlati tapasztalat:
    • Java 8
    • SVN/Git
    • Javascript (ES5), Angular 7+
    • SQL
    • JavaEE 7
    • HTML, CSS

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
  • Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
  • Rugalmas munkaidőt
  • Esetenként otthoni munkavégzési lehetőséget
  • Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
  • Munkahelyi nyelvtanulást

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1053 Szép utca 2

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.
Amennyiben beszéled a német nyelvet, van tapasztalatod szoftverfejlesztőként, és szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed!