Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Számlázz.hu kategóriát teremtett, amikor 2005-ben először tette publikussá online számlázóját. Már akkor startup voltunk, amikor a felhőszolgáltatások, okostelefon, Tesla és a minyonok még a világon sem voltak. A megállíthatatlan innovációt 50 ezer felhasználó csatlakozása dicséri, mindemellett a fintech-forradalom előtt lettünk a pénzügyi technológia előhírnöke, így 2017-ben már pénzintézetek stabil partnereként léphettünk új piacokra.

“Egy napnyi munkám, amit a Számlázz.hu-ban végzek, összességében akár tízezer napos munkamegtakarítást jelenthet a magyar vállalkozóknak. Felemelő érzés, hogy emberek tízezreinek életét tudjuk megkönnyíteni a rendszerünkkel!”

Bár a “corporate” hangulatnak még a nevétől is irtózunk, mindig is nagyvállalati, élvonalbeli technológiákat alkalmaztunk (vagy még élvonalba kerülésük előtt kezdtük használni, pl. Kolboidékkal már akkor UX-ról beszélgettünk, amikor a legtöbben még nem is ismerték a fogalmat), továbbá tudatos stratégia és üzleti modell mentén építkezünk.

A komoly fejlődési lehetőségek kiaknázása miatt (iparágunkban akár a következő Vatera lehetünk) keresünk új munkatársat csapatunk fejlesztésére:

Senior JAVA fejlesztő

    Nálunk fejlesztőnek lenni nem olyan, mint másutt. Pl. 11 éve nem kellett újraírni a rendszert (pedig már-már iparági szabvány 3-5 évente), mert az építőkockák egyszerűek, és a kódot olyan egyszerűre írjuk amilyenre csak lehet. Csak azért mert a Java 8-ban van valami újdonság (pl. lambda operátor) nem használjuk, csak akkor, ha annak bármilyen előnyét látják a felhasználóink.

    Nem az okoz nekünk fejlesztőknek örömet, hogy sikerült egy olvasható 20 soros kódot a lambda operátor "segítségével" nehezen érthető 5 sorosra rövidíteni, hanem hogy az általunk készített linkre (ami egy javascripttel kitölt egy mezőt egy bizonyos logika mentén) a felhasználók azt jelzik vissza, hogy zseniális, hogy ott van és azt csinálja, amit kell, és nagyon köszönik.

    Van egy saját nagyon egyszerű építőkészletünk, amiből akár egy marsjáró is összerakható. Vannak metódusok amikhez 11 éve nem nyúltunk, ami működik nem javítjuk meg. Az egyszerű kód nem azt jelenti, hogy rövid és tömör, hanem azt, hogy ránézésre a legkisebb erőbefektetéssel azonnal érthető. Ezért nagyon fontos, hogy a forráskódot nem a jvm-nek, nem a felhasználóknak, hanem a másik programozónak írjuk.

Feladatok

    • Fejlesztések közös definiálása és priorizálása
    • Közreműködés az üzleti funkciók műszaki megtervezésében
    • Mindennapi működésünket támogató és automatizáló, több rendszerre támaszkodó JAVA programok fejlesztése, implementálása, tesztelése

Elvárások

    • Min. 3 év webes Java fejlesztői gyakorlat
    • HTML, CSS, Javascript, jQuery, Bootstrap ismerete
    • Macro nyelv (Velocity), Eclipse, SQL nyelv (PostgreSql) ismerete
    • Linux-alapú gondolkodás
    • Angol nyelvtudás (szakmai anyagok olvasása)

Amit kínálunk:

    Hozzánk akkor éri meg eljönnöd dolgozni, ha a szakmailag magas szintű és önálló munka, a folyamatos fejlődés lehetősége és a családias, emberközpontú munkakörnyezet vonz.
    • Versenyképes és pontos fizetés
    • Magasan képzett kollégáinktól sokat tanulhatsz, folyamatosan fejlődhetsz
    • Komplex feladataid lesznek, nem csak backend vagy csak frontend, hanem vegyesen, nem leszel beskatulyázva
    • Odafigyelünk egymásra, kellemes, támogató munkakörnyezetet alakítottunk ki
    • Nem hagyunk magadra a problémáiddal, bármikor bármit megkérdezhetsz
    • Nincsenek szorító határidők
    • Belülről láthatod egy olyan cég működését, amely már bizonyított valós piaci körülmények között
    • Silicium-völgyi hangulat (Graphisoft Parkban vagyunk)
    • Megfelelő bizonyítás után komoly előrelépési lehetőségre számíthatsz

    Munkavégzés helye Budapest, III. Kerület, Graphisoft Park

    Munkaidő főállás

    Munkába állás kezdete azonnal

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. Kerület, Graphisoft Park

Pályázatod (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „JAVA fejlesztő”-ként megjelölve.
A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írdd (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszold meg benne:

  1. Miért szeretnél váltani?
  2. Mi motivált, hogy megpályázd ezt az állást?
  3. Kérlek, írj pár sort arról a munkádról, ami szerinted a legnagyobb szakmai sikerrel járt, amire a legbüszkébb vagy!
  4. Mi a legnagyobb erősséged?
  5. Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben, hogy ott hosszú távra tervezz?

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior JAVA fejlesztő
  • Rövid pozíció név: JAVA fejlesztő
  • Hirdető cég: KBOSS.hu Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: III. kerület
  • Feladatok: Fejlesztések közös definiálása és priorizálása Közreműködés az üzleti funkciók műszaki megtervezésében Mindennapi működésünket támogató és automatizáló, több rendszerre támaszkodó JAVA programok fejlesztése, implementálása, tesztelése
  • Elvárások: Min. 3 év webes Java fejlesztői gyakorlat HTML, CSS, Javascript, jQuery, Bootstrap ismerete Macro nyelv (Velocity), Eclipse, SQL nyelv (PostgreSql) ismerete Linux-alapú gondolkodás Angol nyelvtudás (szakmai anyagok olvasása)
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-01-18
Állás, munka még: KBOSS.hu Kft.>