thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft. (THYSSENKRUPP COMPONENTS TECHNOLOGY)
A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

Senior Java fejlesztő / Architect

Feladatok:

* Technikai koordináció - az egyes osztályok napi működése során alkalmazott eszközök fejlesztése közben
* Üzleti problémák megoldásának kidolgozása (DB struktúrák, interface, backend/frontend megoldások)

Elvárások:

* IT területen szerzett diploma
* Minimum 3 év tapasztalat JAVA fejlesztésben
* XML / JSON adatfeldolgozás
* SQL / JDBC adatbázis kezelés
* Backend fejlesztés
* Adatbázis struktúrák alapos ismerete
* Legalább középfokú angolnyelv-tudás írásban és szóban
* Előny:

* noSQL adatbázisok ismerete
* OSGI / hasonló komponens architektúra ismerete

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat