Partnercégem minden lehetőséget megad a kollégáinak, hogy mind egyénileg mind csapatszinten fejlődhessenek a náluk lévő projektek kivitelezése során. Számodra is fontos, hogy mindig tudj tovább fejlődni, a legújabb technológiákkal dolgozhass?
Szívesen dolgoznál egy olyan cégnél, ahol központi szerepet tölt be a jövőnk élhetőbbé és zöldebbé tétele?
Stabil, jól előre tervezett projekteken szeretnél dolgozni? Érdekelnek az Agrárinformatikában rejlő lehetőségek?
Senior Java Developer munkakörbe!

Senior Java Developer

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • üzleti problémák, követelmények felmérésében való részvétel
  • fejlesztési projektek megvalósítása és a projektben résztvevő fejlesztők munkájának napi szintű koordinálása, feladatok követése és riportolása
  • software megoldások tervezésében való aktív részvétel
  • megoldási alternatívák kidolgozásában való részvétel
  • tesztelés és élesítés támogatása, szükséges migráció támogatása
  • harmadik vonali gyártói támogatási feladatok ellátása
  • junior kollégák tanítása, mentorálása
  • code review lefolytatása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 5+ év full-stack Java fejlesztői tapasztalat, Java SE 7, 8 ismeret
  • Hibernate, Spring, SQL, XML (XSD, WSDL), JSON, SOA technológiák ismerete
  • Angular JS ismerete
  • Fiatalabb kollegák mentorálásában szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztési módszertanok ismerete
  • Software tervezési methodológiák ismerete
  • Ügyfél kapcsolattartás

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amit kínálunk:

  • Belvárosból is és a kertvárosból is könnyedén megközelíthető, ergonomikus modern és innovatív munkakörnyezetet
  • Tettre kész, fiatalos csapat vár
  • Rugalmas személyre és projektre szabott munkarendet
  • Terveidnek megfelelő karrier utat
  • Próbaidő utáni egy hét/egy nap Home office-t
  • Szakmai elismerést és ennek megfelelő juttatási csomagot

Pozíció területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Ha szeretnél egy igazán innovatív csapat tagja lenni, felelősségteljes és iránymutató cégnél dolgozni jelentkezz!

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát magyar nyelven Csiszár Judit várja a „Jelentkezem” gombon keresztül.