A CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. Cloud Management csapata

Senior IT konzulenst

keres III. ker. Flórián téri irodaházába.

Mit kínálunk?

  • Gyorsan fejlődő vállalat, stabil munkahely
  • Folyamatos tanulási lehetőség, izgalmas projektek
  • Támogató, közvetlen szakmai közeg, igazi csapatmunka, családias légkör
  • Versenyképes, több elemű juttatási csomag, egyéni teljesítményed jól látható módon járul hozzá a céges eredményekhez

Milyen feladatok várnak az új kollégáinkra?

  • A Biztosítási Portfólió kezelő Rendszer, Ügyfél Portál, Központi Dokumentum Tár, Online Ajánlat kezelő Rendszer WEB szervizek menedzselése
  • ügyfélportál és honlap fejlesztési munkák támogatása s ezen rendszerek napi üzemeltetésének támogatása
  • A fejlesztésben résztvevő külsős fejlesztők koordinálása, a projektek státuszának folyamatos felügyelete.
  • A folyamatokhoz tesztesetek összeállítása, tesztelések elvégzése az igénybejelentő területtel együttműködve
  • Adatbázisok felügyelete, robusztusságuknak növelése, Rendelkezésre állás/performancia fokozás
  • Felhasználói támogatás
  • Konzultáció, kapcsolattartás a szakterületekkel, külső beszállítókkal
  • Senior munkatársként feladatod lesz a csoportra vonatkozó tevékenységek és határidők koordinálása, jelentés az informatikai vezető felé

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (műszaki egyetem vagy főiskola, gazdasági informatikus)
  • Webes technológiák ismerete
  • Adatbázis kezelés, DB menedzselés, MS SQL tapasztalat
  • Beszállítói kapcsolattartási tapasztalat
  • Középfokú szintű, aktív angol

További előnyt jelent:

  • Informatikai üzemeltetési gyakorlat min. 3-5 év (Microsoft, Linux nagyvállalati környezetben)
  • IT projektvezetési tapasztalatok, agilis gondolkodásmód

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, pályázatodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.