Az ICT igazgatóság a KBC magyarországi érdekeltségei számára biztosít magas színvonalú informatikai megoldásokat. Megtervezzük, kialakítjuk és üzemeltetjük a Bankcsoport informatikai rendszerét. A Közép-európai adatközpontunk magas színvonalú adatközpont szolgáltatásokat nyújt a közép-európai (Csehország, Szlovákia, Belgium, Írország) KBC Group szervezetek számára.

Senior it business analyst

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás az IT és az üzleti területek között, a projektek előkészítéséhez szükséges üzleti elvárások megismerése és megértése
  • IT tanácsadás a fejlesztést igénylő üzleti projektek követelményeinek összeállításában
  • IT szakértők bevonásával megoldási javaslatok összeállítása és nagyvonalú ráfordításbecslések készítése
  • a projektek előkészítési szakaszában külső (piaci) és belső szállítói ajánlatok bekérése, kiértékelése, ennek alapján javaslattétel a megrendelő szempontjából optimális megoldási alternatíva megvalósítására
  • projekt előkészítő csapat munkájának koordinálása, adminisztrációs feladatok elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • műszaki-informatikai és/vagy közgazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség
  • jártasság az ügyféligények informatikai megoldásokra való adaptálásában
  • minimum 5 év banki-pénzintézeti szakmai múlt (preferáltan több területen)
  • banki-pénzintézeti termékek, üzleti folyamatok és tevékenységek ismerete
  • angol nyelv - tárgyalóképes szinten, napi használatban, szóban és írásban
  • asszertív kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • jó szervezőkészség
  • kezdeményezőkészség
  • eredményorientáció
  • jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • pénzügyi területen szerzett tanácsadói tapasztalat előnyt jelent

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat.