Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének?
Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat,feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak?
Amennyiben igen, az alkalmazás fejlesztési csapatunkban van a helyed!

Budapesti gyáregységünk keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Senior IT Application Analyst

Mit kell tudni a csapatról?
• Alkalmazásaink teszik lehetővé a gyártást, alapanyaggazdálkodást, illetve szállítást telephelyeinken.

Feladatok:

  • Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatásaa, és folyamatos fejlesztése;
  • Vállalat szintű folyamatfejlesztési és automatizálási projektek koordinálása, specifikálásába, és implementálása;
  • Kapcsolatot tarthatnál a belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal;
  • Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése;
  • Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése;
  • Riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai / villamosmérnöki végzettség;
  • Hasonló munkakörben, illetve IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat;
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudással és jó kommunikációs készséggel rendelkezel;
  • Fogalkoztál adatbázisokkal - MSSQL, Oracle ismeret.

Előny:

  • Projektmanagement tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés mellett szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatalos csapatban, illetve hosszú-távú előrelépési lehetőséget egy stabil multinacionális vállalatnál.

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Flextronics International Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior IT Application Analyst
  • Hirdető cég: Flextronics International Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Vállalatunk MES és ERP rendszerének támogatásaa, és folyamatos fejlesztése; Vállalat szintű folyamatfejlesztési és automatizálási projektek koordinálása, specifikálásába, és implementálása; Kapcsolatot tarthatnál a belső felhasználókkal és a corporate support csapatokkal; Új fejlesztések dokumentálása, tesztelése, bevezetése; Felhasználói és oktatási dokumentációk készítése; Riportok készítése.
  • Elvárások: Felsőfokú informatikai / villamosmérnöki végzettség; Hasonló munkakörben, illetve IT rendszerek támogatásában szerzett tapasztalat; Legalább társalgási szintű angol nyelvtudással és jó kommunikációs készséggel rendelkezel; Fogalkoztál adatbázisokkal - MSSQL, Oracle ismeret.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.24
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1