Senior Inside Sales tanácsadó

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A Konica Minolta márka képviselete, termékeinek/szolgáltatásainak értékesítése elektronikus csatornákon ( linkedin, webinar,..);
  • kis- és középvállalati ügyfelekkel való kapcsolattartás, lejáró szolgáltatási szerződések kezelése, újrakötése;
  • növekedési lehetőségek feltárása a saját területen, akciótervek kidolgozása, stratégiai szemléletű gondolkodásmód alkalmazása;
  • új ügyfelek, üzleti lehetőségek feltárása a kis- és középvállalati szegmensben, adatbázisból hideghívásokon és online csatornákon keresztül;
  • weboldalról érkező üzleti megkeresések / bejövő üzleti igények kiaknázása;
  • árajánlatok készítése, nyomon követése, szükség esetén pontosítása;
  • zárás, szerződéskötés, saját tevékenység rendszer szintű dokumentálása: megbeszélések memoi, CRM kezelés, pipeline adatbázis, stb.;
  • adategyeztetés ügyfelekkel, kontakt személyek felkutatása és GDPR szerinti DOI-k megszerzése
  • webinar bemutatók tartása az érdeklődő ügyfelek számára.

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • legalább 3 év hasonló munkakörben (Inside Sales, Telesales) szerzett tapasztalat,
  • tapasztalat nagy értékű komplex szolgáltatások vagy nagy értékű termékek értékesítésében vállalati ügyfelek részére,
  • tapasztalat inbound lead-ek kezelésében,
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek (Word, Excel),
  • fejlett problémamegoldó és helyzetfelismerő képesség,
  • nyitott, kommunikatív, derűs, türelmes személyiség,
  • ügyfél- és vendégközpontú gondolkodás

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • az angol nyelv tárgyalási szintű ismerete,
  • tapasztalat az online- és linkedin tool-ok használatában,
  • Microsoft Dynamics ismerete,
  • IT szolgáltatások értékesítésében tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus, támogató multinacionális munkakörnyezet,
  • részvétel egy újonnan alakuló értékesítési csapatban,
  • home office munkavégzés lehetősége,
  • változatos, kihívást jelentő feladatok,
  • határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidő, hosszútávú munkalehetőség,
  • versenyképes alapbér és motiváló bónuszrendszer

Az innovatív Konica Minoltáról

Az irodatechnikai piacon multifunkcionális berendezéseinken túl üzleti és működési folyamatokat támogató IT szolgáltatásokat nyújtunk, melyeknek fontos elemei a munkafolyamat-automatizálás, az IT infrastruktúrára, valamint biztonságra vonatkozó megoldások.

A nyomdaipar és az ipari nyomtatás területén digitális rendszereink mellett szoftveres megoldásokat kínálunk, továbbá üzleti tanácsadással és képzésekkel támogatjuk ügyfeleinket.

IoT videófelügyeleti rendszereink a teljeskörű biztonság nyújtása mellett ügyfeleinknek elemzéseket készítenek.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.