A GIRO Zrt. a hazai pénzügyi szektor meghatározó szereplőjeként már három évtizede biztosítja a belföldi pénzforgalom biztonságos lebonyolítását. Társaságunk stratégiai célja, hogy a korábbiaknál is aktívabb szerepet vállaljunk a pénzforgalom fejlesztésében, hatékonyságának növelésében, továbbá a pénzügyi kultúra színvonalának emelésében.

Műszaki támogató csapatunkba

Senior infrastruktúra támogató rendszermérnök

munkakör betöltésére munkatársat keresünk.

FŐBB FELELŐSSÉGEK, FELADATOK:

  • Saját virtuális infrastruktúra parkunk L2 és L3 szintű támogatása;
  • Probléma- és incidenskezelés, hibajavítás;
  • Projekttámogatás integrációs igények megvalósítása;
  • Életciklus menedzsment, változáskezelés;
  • Integrációs dokumentációk készítése;
  • Aktív belső partner kommunikáció;
  • Rendszerek funkcionális felügyelete.

SZAKMAI ELVÁRÁSOK, SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK:

  • Hasonló munkakörben eltöltött minimum három év gyakorlat nagyvállalati, pénzintézeti vagy állami szektorban;
  • Linux (RHEL) operációs rendszer szakértő szintű ismerete, releváns tapasztalattal;
  • VMWare virtualizációs technológia adminisztrátor szintű ismerete;
  • Valamilyen script nyelv (Bash, Python, Perl, stb.) készség szintű ismerete;
  • Jártasság magas rendelkezésre állású rendszerek üzemeltetésében;
  • Angol nyelvismeret, szakmai dokumentációk megértése, alapszintű kommunikációs képesség szóban és írásban;
  • Előre meghatározott munkarendben történő, rendszeres éjszakai és hétvégi készenlét vállalása;
  • Új technológiák, módszertanok elsajátítása iránti ambíció;
  • Megoldás orientált szemlélet;
  • Határidők betartása;
  • Önálló, precíz munkavégzés;
  • Megbízhatóság, stressztűrés, rugalmasság;
  • Ügyfélközpontú és csapatjátékos szemléletmód;
  • Feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytat;
  • Cisco UCS rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat;
  • Cisco MDS SAN switch üzemeltetésében szerzett gyakorlat;
  • Hitachi tárolórendszer üzemeltetésében szerzett gyakorlat;
  • Balasys SSB rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat;
  • Jártasság automatizált konfiguráció és deployment menedzsment eszközök használatában (GitLab, Ansible);
  • ITIL módszertan, jegykezelő rendszer ismerete.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, támogató csapat;
  • Biztos, kiegyensúlyozott tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalat;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség aktív szakmai támogatással, belső karrier lehetőségek;
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok;
  • Jelentős országos méretű projektekben történő aktív részvétel;
  • Versenyképes fizetési csomag a jelölt tudása és kompetenciája szerint;
  • Széles körű, tanúsított képzéseken, tréningeken történő részvétel lehetősége;
  • A munka és a magánélet egyensúlyának támogatása (otthoni munkavégzés lehetősége).
  • Egészségtudatos életmód támogatása vállalati egészségbiztosítás és egyéb sportolási lehetőségek által;
  • Belvárosi, könnyen megközelíthető és modern iroda, kerékpártároló, zuhanyzó.

Regisztrációját a „Jelentkezem” gombra kattintva adhatja le.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1053 Vadász utca 31.