Senior Infrastructure Security Engineer

Profession Services

Otthonról végezhető

Elvárt technológiák
SECURITY AWS AZURE CLOUD DOCKER PYTHON JAVA
Módszertanok és szoftverek
Automatizálás

Nemzetközileg is elismert partnercégünk keresi legújabb kollégáját, akár távmunkában:

Juttatások:

  • Anyagi juttatások: Kiemelkedő bérezés, Éves teljesítménybónusz féléves kifizetéssel, Cafeteria, Otthoni munkavégzés anyagi támogatása,
  • Egészség: Medicover White csomag, Üzleti utazási egészségügyi, baleseti és biztonsági segítségnyújtás, Szemüveg támogatás, MetLife rokkantsági- és balesetbiztosítás, Munkavállalói segítségnyújtási program (jogi és pénzügyi gondok, családi vagy házassági problémák, gyász, stressz, depresszió), All You Can Move kártya
  • Családalapítás: Családalapítási segítségnyújtás orvosokkal; szakemberekkel; terapeutákkal LMBTQ párok számára egyaránt, Örökbefogadási visszatérítés
  • Képzések: Tandíj- visszatérítés, Angol nyelvtanfolyamok, Olvasási költségtérítési program
  • Jótékonysági napok
  • Self-Care day (Minden hónap első pénteke munkaszüneti nap)
  • Állatbarát, modern budapesti iroda használata saját igényeidnek megfelelően

Feladatok:

  • Biztonsági szempontú architektúra-felülvizsgálatok, -értékelések és -értékelések elvégzése
  • A helyi, budapesti Security Champion programjának bővítése, hogy további betekintést nyerjen a biztonsági szükségletekkel kapcsolatos kihívásokba, valamint visszajelzést és iránymutatást nyújtson a globális program számára
  • Részlegek közötti koordinációt igénylő összetett biztonsági projektek irányítása minimális útmutatással; beleértve a jelentések és egyéb dokumentációk tervezését, ütemezését és átadását
  • Azon területek azonosítása, ahol a programjainkat javítani lehet (különösen automatizálással), valamint a megvalósításukra vonatkozó tervek kidolgozása és végrehajtása
  • Önálló kutatások végzése az összetett biztonsági kérdések megoldásának elősegítése érdekében

Elvárások:

  • 3+ év gyakorlati alkalmazás- vagy infrastruktúra-biztonsági tapasztalat
  • A szoftverfejlesztési életciklus-modellek és a biztonságos kódolási technikák átfogó ismerete
  • Jártasság a felhőbiztonság terén: AWS, Azure vagy Google Cloud
  • A biztonsági automatizálás (SAST, DAST, SCA, IAST, EDR, NGFW, WAF) technikáinak, szabványainak és legkorszerűbb képességeinek ismerete
  • Alapos ismeretek az asztali, mobil és szerveralkalmazások sebezhetőségének feltárásában.
  • Nagy volumenű webes rendszerekkel vagy nagy tranzakciókat lebonyolító ügyfél-kiszolgáló rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Jártasság a Docker és/vagy Kubernetes rendszerekben
  • Hálózati és/vagy végponti biztonság
  • Releváns biztonsági és adatvédelmi tanúsítványok, például CISSP, SANS stb.
  • Releváns főiskolai diploma, ideális esetben információbiztonságra vagy informatikára összpontosítva.
  • Jártasság egy vagy több elterjedt szkript-keretrendszerben (Python stb...) vagy programozási nyelvben (Java vagy .NET Framework nyelvek).

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.