Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!

Szeretnéd tudásodat Magyarország vezető ICT cégénél fejleszteni?
Gyere a Magyar Telekomhoz senior HR kontrollernek!

Vonzanak a gondolkodást igénylő feladatok? Jó barátságban vagy a számokkal? Szeretnéd eddig megszerzett tudásodat multinacionális környezetben tovább fejleszteni? Ha igennel válaszoltál, Téged várunk megújulóban lévő lendületes csapatunkba, ahol proaktív, E2E szemléletedet kamatoztatni tudod. Ne hezitálj! Jelentkezz még ma!

SENIOR HR KONTROLLER

Ezt a pozíciót Neked találták ki, ha örömmel vennél részt az alábbi feladatokban:

  • Üzleti területek létszám- és személyi jellegű költség gazdálkodásának támogatása, előrejelzések és elemzések készítése
  • Elhatárolásokhoz, céltartalékképzéshez és feloldáshoz szükséges adatok teljeskörű biztosítása
  • Munkaerő mozgás létszám és személyi jellegű költségének menedzselése
  • Prémium és jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok ellátása
  • Havi rendszeres és ad-hoc adatszolgáltatások, elemzések készítése
  • Szervezeti változások, projektek HR kontrolling oldalról történő támogatása

Rád van szükségünk, ha rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel
  • Angol nyelvtudással
  • HR kontrolling területen szerzett legalább 3 éves tapasztalattal
  • Magas szintű Excel tudással és PowerPoint magabiztos használatával

Szívesen dolgoznánk veled, ha:

  • Ha kiváló kommunikációs és együttműködési készséggel rendelkezel
  • Proaktív és ügyfélközpontú vagy
  • Pontos és precíz vagy, rendszerszemléletben gondolkodsz
  • Jól kezeled a változásokat
  • Személyiséged rugalmas, önálló, kreatív, empatikus
  • Jól tudsz csapatban dolgozni

Előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • Rendelkezel SAP felhasználói ismerettel
  • Nem rettent el a makró írás

Cserébe lehetőséged lesz?

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni
  • Igénybe venni munkatársi kedvezményeinket
  • Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezni a munkádat
  • Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül
  • Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére
  • Részt venni különböző képzéseken, tréningeken
  • Dinamikus csapatban dolgozni

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Kontrolling
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.