A Konica Minolta Magyarország Kft. a piac vezető szolgáltatójaként magas szintű termékportfólióval, újabb és újabb szolgáltatásokkal, professzionális irodatechnikai és digitális nyomdaipari megoldásokkal szolgál ügyfelei és berendezéseinek felhasználói részére.

HR csapatunk bővítésére

Senior HR generalista

kollégát keresünk.

Amennyiben téged választunk, az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatban
  • Álláshirdetések elkészítése, utókövetése, jelentkezők felkutatása, előszűrése, interjúk megszervezése és lebonyolítása
  • Belső szervezeti kommunikáció támogatása
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében
  • Munkáltatói brand építés támogatása és koordinációja
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • A HR vezető részére rendszeres és ad hoc riportok, kimutatások készítése

  • Felsőfokú (gazdasági/HR) végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3-5 év releváns HR területen szerzett tapasztalatod van (preferáltan közép vagy nagyvállalati környezetben)
  • A vállalati HR folyamatokat, rendszereket jól ismered
  • Tárgyalási szinten beszéled az angol nyelvet
  • Az online toborzási csatornákat, a social mediat magabiztosan használod
  • Önálló, talpraesett, proaktív személyiség vagy
  • Nyitottság, jó kapcsolatteremtő képesség jellemez
  • Magabiztosan kezeled az MS Office programcsoportot

Amit mi kínálunk neked:

  • nemzetközi, multinacionális háttér
  • együttműködő, lendületes csapat
  • változatos, szakmai területet érintő feladatok

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben úgy érzed, hogy a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el önéletrajzodat a Jelentkezem gombra kattintva. A Tárgyba kérjük, írd be: Senior HR generalista