INTERPLUS KFT.
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Senior hr generalista

Főbb feladatok, munkák:

    • a toborzási- és kiválasztási folyamat koordinálása: a toborzási csatornák kiválasztása, új toborzási csatornák felkutatása; a munkavállaló jelöltek interjúztatása;
    • a munkaidő nyilvántartás-, a havi zárás és a bérszámfejtés koordinálása, ütemezése;
    • munkaügyi adminisztráció- és iratkezelés naprakészen tartásának ellenőrzése, koordinálása;
    • a HR témájú ügyvezetői utasítások, naprakészen tartása, időszakos, felülvizsgálata;
    • a foglalkoztatáshoz kapcsolódó költség-gazdálkodási- és -monitorozási tevékenység ellátása;
    • riportálás az ügyvezetés részére;
    • személyügyi problémák kezelése;
    • a foglalkozás-egészségügy és a munkavédelmi oktatás koordinálása, kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi és munkavédelmi szolgáltatóval;
    • a tolnai fióktelep irodai működtetéséhez kapcsolódó adminisztratív jellegű feladatainak (postázás, irodaszer- és tisztítószer rendelés, pénztárkezelés) felügyelete;

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Legalább 4-5 év munkaügyi/HR területen szerzett szakmai tapasztalat;
    • Minimum középfokú végzettség;
    • Jó problémamegoldó- és együttműködési készség;
    • Proaktív, rugalmas személyiség;
    • Igényes munkavégzés;
    • Kiváló kommunikációs és szervezői készség;
    • Felhasználói szintű MS Office ismeret;

    Munkavégzés helye: Tolna, Tolna megye.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Termelő cégnél vagy autóipari gyártó cégnél szerzett munkatapasztalat;
    • Vezetői ambíció;
    • HR/munkaügyi területen szerzett vezetői gyakorlat;
    • Személyügyi szervező/emberi erőforrás tanácsadó diploma;
    • NEXON informatikai rendszer ismerete;
    • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • HR manager, HR vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Fejér megye, Tolna megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

A pozícióra jelentkezni a magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, a "JELENTKEZEM" gomb megnyomásával lehet.