Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A HR Partner Consulting új munkatársat keres gyártás-termelés területén tevékenykedő ügyfele számára az alábbi pozícióra:

Senior HR Business Partner

Feladatok:

  • HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében: kiválasztás, integrálás, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés.
  • Gyárigazgató, logisztikai igazgató támogatása a teljes körű HR folyamatok megfelelő működtetésében.
  • Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában
  • Szervezeti és az egyének fejlesztési feladatok menedzselése.
  • Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása.
  • Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése.
  • Szervezetfejlesztésben való aktív részvétel, változáskezelési feladatok ellátása.
  • Tehetség és karriermenedzsment folyamatának működtetése, utánpótlás tervezése.
  • Munkavállalói elkötelezettség mérése, fejlesztése.
  • HR projektek koordinálása, HR folyamatok fejlesztése.

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, HR szakirány)
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum 5 év HR tapasztalat gyártás-termelés területen
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Erős üzleti szemléletmód
  • Proaktivitás és kezdeményezőkészség
  • Önálló, nyitott személyiség
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs képesség

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, és a kritériumoknak megfelelve szeretné megpályázni a pozíciót, úgy küldje magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HR Partner Consulting Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior HR Business Partner
  • Rövid pozíció név: Hr business partner
  • Hirdető cég: HR Partner Consulting Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: HR folyamatok, rendszerek hatékony működtetése az üzleti eredményesség érdekében: kiválasztás, integrálás, képzés-fejlesztés, teljesítményértékelés. Gyárigazgató, logisztikai igazgató támogatása a teljes körű HR folyamatok megfelelő működtetésében. Részvétel az üzleti döntési folyamatokban, aktív szerepvállalás a vezetés munkájában Szervezeti és az egyének fejlesztési feladatok menedzselése. Részvétel a munkaerő tervezésben, új belépők integrálása, vállalti áthelyezések koordinálása. Vállalati teljesítményértékelő rendszer működtetése, a célkitűzési és értékelési folyamat szakmai támogatása, követése. Szervezetfejlesztésben való aktív részvétel, változáskezelési feladatok ellátása. Tehetség és karriermenedzsment folyamatának működtetése, utánpótlás tervezése. Munkavállalói elkötelezettség mérése, fejlesztése. HR projektek koordinálása, HR folyamatok fejlesztése.
  • Elvárások: Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász, HR szakirány) Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban Minimum 5 év HR tapasztalat gyártás-termelés területen Analitikus gondolkodásmód Erős üzleti szemléletmód Proaktivitás és kezdeményezőkészség Önálló, nyitott személyiség Kiemelkedő problémamegoldó készség Kiváló kommunikációs képesség
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-16