Autóipari gyártó cég parnerünkhöz Senior HR Business Partner kollégát keresünk.

Senior HR Business Partner

Főbb feladatok:

  • A Quality üzleti terület támogatása, vezetői, középvezetői, csoportvezetői szintig (teljes felelősségi kör kb 900-1000 fő)
  • Toborzás és kiválasztás
  • Béremelési döntések előkészítése, bónuszrendszer felülvizsgálata
  • Elégedettségmérés, akcióterv készítése
  • Karrierrendszer felülvizsgálata
  • A HRBP team vezetése, szakmai támogatás, mentorálás
  • Részvétel a stratégiai döntések előkészítésében

    A HR szervezetben jelenleg sok lehetőség van változtatásra és újításra, a szabályozó környezet reformja zajlik, érdekes, kreatív projektfeladatokkal.

Az ideális jelölt:

  • Tárgyalási szinten beszél és prezentál angolul
  • Erős analitikai képességekkel rendelkezik
  • Dolgozott már nagyobb létszámú szervezetben, vállalatirányítási és HR szoftver felhasználói, ideális esetben kulcsfelhasználói gyakorlati ismerettel rendelkezik
  • Érti a jelenlegi munkaerőpiaci helyzetet, vannak ötletei, képessége ezek megvalósításához
  • Kisebb csapatok irányításában jártas, vagy képesnek &e acute;rzi magát erre
  • Minimum 3 éves HRBP tapasztalattal rendelkezik
  • Dolgozott már gyártó- termelő nagyvállalatnál
  • Felsőfokú HR végzettségű

Egyéb információ az állásról:

    Lokáció: Pest megye - dél

    A pozícióhoz nem jár céges autó, de a bejárási támogatás egyedülálló.

    fizetés: versenyképes

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR generalista, Specialista
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.