Senior hálózat üzemeltető mérnök

Feladat:

    Cégünk munkatársat keres jelenlegi és jövőbeni ügyfélkörében informatikai hálózatokkal kapcsolatos senior hálózat üzemeltető mérnöki feladatok ellátására.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Üzemeltetési tapasztalatok az alábbiakban:
    • Cisco nagyvállalati LAN/WAN eszközök
    • Cisco LAN switching, desktop switch-ek, illetve 45K és 65K VSS technológiák
    • Minimum OSPF és EIGRP IP routing protokollok
    • DMVPN (PKI alapú authentikáció), L3 IP VPN
    • Cisco Nexus 5K, DC switch-ek
    • Cisco nagyvállalati Wi-Fi
    • Cisco ASA alapú tűzfalak, VPN koncentrátorok

    További elvárások:
    • Hibakeresésben és elhárításban szerzett tapasztalat
    • Szakmai angol nyelvtudás

Előny, ha gyakorlati tapasztalattal rendelkezik az alábbi területeken:

    • F5 terheléselosztók, WAF
    • Aruba Wi-Fi
    • Cisco Prime Infrastructure és LMS
    • Valamilyen scripting nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
    • Modern munkakörnyezet
    • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
    • Folyamatos fejlődési lehetőség
    • Versenyképes kompenzáció
    • Rugalmas munkaidő
    • Vállalati gépjármű megegyezés szerint

Egyéb információ:

    • Teljes munkaidős, alkalmazotti munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Puskás Tivadar út 14..

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével várjuk.