MEDRES Kft.
  • A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén. Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk munkatársainknak. Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

  • Senior Gépész Fejlesztőmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      • A vevői követelményeknek / specifikációknak megfelelő kreatív termékötletek kidolgozása, témakörök: gyártástámogató eszközök tervezése, öntő- gyártószerszám-tervezés,
      • Termékek kifejlesztésének megvalósíthatósági elemzése
      • Orvostechnikai eszközök konstrukciós tervezése, konstrukciós problémák megoldása
      • Termék-dokumentációk elkészítése, változás kezelése, a termékfejlesztésre vonatkozó minőségirányítási feladatok ellátása
      • Gyártási technológiák, folyamatok fejlesztésének támogatása
      • Gyártási tevékenységek támogatása
      • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú gépészmérnöki, tervezőmérnöki végzettség
      • Minimum 3-5 év tervezői tapasztalat
      • SolidWorks 3D tervező szoftverben való jártasság
      • Koncepciózus és elemző gondolkozás
      • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
      • Általános célú szoftverek alapos ismerete, MS Office, Excel
      • Jó kommunikációs készségek és proaktív személyiség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Európai orvostechnikai normatíva és/vagy USA szabályozás ismerete
      • Orvostechnikai eszközök tervezésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat
      • Külföldi projektek során szerzett tapasztalat vagy külföldi környezetben végzett munka
      • Fémmegmunkálásban és/vagy fröccsöntésben való jártasság

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés, cafeteria
      • Teljesítményorientált motivációs rendszer
      • Változatos, innovatív feladatok
      • Stabil cégháttér
      • Fiatalos csapat
      • Nemzetközi környezet

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Gépészmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1083 Budapest, Illés utca 32.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, cafeteria, szakmai tréningek

    Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal - bérigény megjelölésével.