Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk kiemelkedő szakmai színvonalú csapatunk bővítéséhez keresünk megfelelő jelöltet az alábbi pozícióba:

Full-stack JEE FEJLESZTŐ (GYJA)

Főbb feladatok, munkák:

  • Java alapú alkalmazások fejlesztése, migrálása és karbantartása
  • Közreműködés az üzleti funkciók műszaki tervezésében
  • Telepítési csomagok készítése, és azok automatizálásában való részvétel
  • Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, CleanCode, GOF)
  • Az alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése
  • Együttműködés a projekttagokkal Scrum módszertan szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Java SE, Java EE/Spring alapos ismerete
  • SQL alapos ismerete
  • Valamilyen alkalmazásszerver (pl. JBoss, Glassfish, WebLogic) ismerete
  • Automatizált tesztelés ismeretek backend és frontend oldalon
  • Ügyféközpontú gondolkodás
  • Tanulási kedv
  • Szakmai angol ismerete (írás-olvasás)
  • Scrum

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Webes technológiák (HTTP, REST, HTML, CSS)
  • PostgreSQL adatbázis
  • Jenkins
  • JBoss, WildFly alkalmazásszerver
  • TDD, BDD (Cucumber)
  • Maven, Git
  • Swing
  • Mule ESB
  • GWT, GXT
  • Agilis módszerek
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kezdés: akár azonnal
Jogviszony: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség, távmunkára nincsen mód, rugalmas munkaidő, de a reggel 9 vagy 9:30 Standup-on való részvétel kötelező
Munkavégzés helye: Budapest XI.

Kérdése esetén hívja irodánkat: +36-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér vagy Orosz Judit)

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Full-stack JEE Fejlesztő (GYJA)
  • Hirdető cég: Tech People Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: Java alapú alkalmazások fejlesztése, migrálása és karbantartása Közreműködés az üzleti funkciók műszaki tervezésében Telepítési csomagok készítése, és azok automatizálásában való részvétel Jól strukturált, igényes kód írása (SOLID, CleanCode, GOF) Az alkalmazott technológiák továbbfejlesztése, új technológiák elemzése, bevezetése Együttműködés a projekttagokkal Scrum módszertan szerint
  • Elvárások: Java SE, Java EE/Spring alapos ismerete SQL alapos ismerete Valamilyen alkalmazásszerver (pl. JBoss, Glassfish, WebLogic) ismerete Automatizált tesztelés ismeretek backend és frontend oldalon Ügyféközpontú gondolkodás Tanulási kedv Szakmai angol ismerete (írás-olvasás) Scrum
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-02
Állás, munka még: Tech People Hungary Kft.>