GB SOLUTIONS Zrt.
Bővülő csapatunkba

Senior Full Stack Java Developer

munkatársat keresünk.
A GB Solutions a Gránit Bank fintech leányvállalata, mely 2018 végén jött létre azzal a céllal, hogy segítsünk a Banknak és vállalati ügyfeleinknek a problémáikat megoldani innovatív digitális megoldásokkal.
Hiszünk abban, hogy a jövő sikeres termékeihez a stratégiának, desing-nak és fejlesztésnek szorosan kell kapcsolódniuk. A változatos és kiemelkedő szakmai hátterrel rendelkező üzleti és fejlesztői csapatunk garancia arra, hogy ügyfeleink nyertesei legyenek a 21. század állandóan változtó üzleti igényeinek.

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzleti igények felmérése, egyeztetés az üzleti szereplőkkel
  • Webes alkalmazások backend és front-end programozási feladatainak fejlesztése a vezető fejlesztővel közösen megtervezve
  • Tervezési feladatokban való részvétel és a fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció folyamatos vezetése
  • Együttműködés a belső és külső ügyfelekkel, informatikai szolgáltatókkal és egyéb alvállalkozókkal
  • Kevésbé tapasztalt kollégák szakmai fejlődésének segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 éves Java full-stack fejlesztői tapasztalat
  • Spring keretrendszer ismerete (Spring Boot, Spring MVC, Spring Data)
  • Maven vagy Gradle ismerete
  • SOAP/REST/JMS használatában szerzett tapasztalat
  • Skálázható rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Valamelyik modern front-end framework ismerete (pl. Angular, React, Vue, Cycle)
  • Reaktív programozás alapelveinek ismerete
  • HTML, CSS ismerete
  • Verziókezelő rendszerek és folyamatok ismerete (Git, GitFlow)
  • A web működésének alapos ismerete
  • Jó kommunikációs készség, érthető kommunikáció a nem-szakmabeliekkel is
  • Törekvés az önálló szakmai fejlődésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Microservice architektúra ismerete
  • Angular ismerete
  • Web Components szabvány ismerete
  • Automatizált tesztelési módszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Szuper, összetartó társaság, dinamikus, fiatalos csapat, lapos hierarchia
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség
  • Komplett termékfejlesztésben való részvétel
  • Izgalmas témák, a legújabb, változatos technológiák használata
  • Szakmai fejlődés, autonóm munka, mentorálás
  • Agilis fejlesztési módszertan

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold önéletrajzodat!