A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünket dinamikus növekedés, intenzív fejlesztések jellemzik, ahol a pénzügyi és IT tudás együttes erővel szolgálja a fogyasztók jó pénzügyi döntését. Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat, aki segít nekik az oldalhoz kapcsolódó micro site-ok és landing oldalak kialakításában / karbantartásában és kalkulátoraik fejlesztésében:

SENIOR FRONTEND DEVELOPER, REACT (EB2)

Feladatok:

  • Pénzügyi kalkulátorok/folyamatok felületének fejlesztése React keretrendszerrel
  • A design és a backend csapattal való szoros együtt működés
  • Specifikáció és design terv alapján tervezés, fejlesztés
  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Komplex projektek teljes körű megvalósítása, önálló és felelősségteljes feladatok

Elvárások:

  • JavaScript/TypeScript nyelv alapos ismerete
  • React/Angular/Vue 2 éves programozó tapasztat
  • PHP nyelv ismerete (Wordpress)
  • 5+ év frontent fejlesztői tapasztalat
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Kreatív probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs készség az üzleti területtel (belső)

Előny:

  • Webpack, NodeJs ismeret
  • CSS/SASS ismerete
  • AWS, DevOps tapasztalat
  • szépérzék
  • WordPress tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Korszerű/innovatív technológiák használata
  • Teljes munkaidős állás, de ha még tanulsz, tudunk igazodni egyéb kötelezettségeidhez
  • Fintech piac megismerésének lehetőségét
  • Kellemes irodai környezet, home office lehetőség, jó csapat

Kezdés: Azonnal

Juttatás: versenyképes

Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest III., távmunka is lehetséges

Jelentkezzen online angol vagy magyar nyelvű önéletrajzával.