RESTART-COMP Kft

Senior szoftverfejlesztői állás a Konzolvilágnál!

Magyarország vezető videójáték webáruházának fejlesztő részlegére keresünk senior fejlesztőt.

Senior fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

    - Meglévő, összetett e-commerce web alkalmazás backend fejlesztése

    - Adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció

    - Szinkronizáció programozása offline szoftverrel, külső API-kkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - PHP7 OOP magas szintű ismerete

    - PostgreSQL és MSSQL magas szintű ismerete

    - MVC architektúrák beható ismerete

    - Szakirányú végzettség (minimum BSc, MSc előny)

    - 6-8 év fejlesztői tapasztalat

    - Rendszerszintű gondolkodás, absztrakciós készség

    - Szoftvertechnológiai ismeretek (tervminták, tervezési- és dokumentációs eszközök)

    - Verziókezelőkezelők (SVN) ismerete

    - Jó kommunikáció, csapatmunka

    - Alkalmazkodóképesség gyorsan változó igényekhez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Unix ismeretek

    - Nagy, folyamatos rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való tapasztalat

    - JavaScript (jQuery) ismerete

    - Template kezelő rendszer (Smarty) ismerete

    - Verziókezelő (SVN) ismerete

    - Mobil alkalmazás fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)

    - Go programozási nyelv ismerete

    - C/AL programozási nyelv ismerete

    - REST, SOAP API-k ismerete

Amit kínálunk:

    - Stabil háttér

    - Fejlődési lehetőség

    - Nyugat-Európai szintű fizetés

    - Fiatalos csapat

    - Hosszú távú munkalehetőség

    - Dinamikusan fejlődő cég

    - Kedvezmény a webáruházban forgalmazott termékekből

    - Rendszeres csapatépítők, céges nyaralás

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Váci út 51.

Jelentkezési határidő:

2019. 06. 20.

A “Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat a fizetési igény megjelölésével.