A Grepton Zrt. Magyarországon működő IT vállalkozás, a hazai szektor elismert megoldásszállítója 2001 óta. Munkánk során a legmodernebb technológiákat, üzleti és szervezeti modelleket alkalmazzuk. Hiszünk a sokéves tapasztalat és az innovatív megoldások sikeres ötvözésében, és nap mint nap aktívan teszünk azért, hogy ne csupán lépést próbáljunk tartani a fejlődéssel, hanem mi magunk is alakítsuk, formáljuk a jövőt. Csapatunk bővítése céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Senior Fejlesztő (.NET)

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Microsoft alapú szoftverrendszerek tervezése, modellezése, fejlesztése
  • Alkalmazások kialakítása, kódolása, fejlesztői tesztelések
  • Tervezési, fejlesztési, bevezetési dokumentációk elkészítése

A feladatok ellátásához szükséges magas szintű technológiai tudás:

  • .net 4.5
  • ASP .Net MVC 5
  • Entity Framework
  • CSS 3 /HTML5/Jquery/JavaScript
  • Kendo UI/Telerik
  • Visual Studio / Team Foundation Server (TFS)
  • MS SQL, T-SQL
  • WCF Service
  • WPF
  • IIS
  • SQL Server Management Studio, SQL Server Integration Services, SQL Server Data Tools és Analysis Services

Egyéb kvalitások:

  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Önálló szakmai egyeztetések levezénylésének képessége
  • Napi szintű feladatkiosztás és ellenőrzés elvégzésének képessége
  • Ügyfélkövetelmény feldolgozása, munkadarabok megfogalmazása

Munkavégzés helye:

    Budapest, Népliget metrómegállótól 5 percre

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk önéletrajzodat, amit a "Jelentkezem" gombra kattintva küldhetsz el.