Budapesti csapatunkba

Senior Fejlesztő

kollégát keresünk.

    Komplex webes enterprise keretrendszer fejlesztésére keresünk csapatunkba Backend fejlesztőt.
    A fejlesztés során figyelembe vesszük az agilis/scrum módszertan alapjait.
    A konkrét feladatok adminisztrálását a JIRA/CONFLUENCE szoftvercsomag támogatja.
    A fejlesztések során minden modern technológiára nyitottak vagyunk.
    A rendszer adatbázisa független, támogatjuk a legismertebb relációs és noSQL adatbázisokat is.

Feladatok:

  • Végpontok fejlesztése NODEJS, Loopback framework segítségével
  • REST API integrációk
  • Új technológiák és megoldások felkutatása, tesztelése, alkalmazása
  • Hibák kezelése
  • Tervezési folyamatokban való részvétel
  • Technikai dokumentációk készítése

Elvárások:

  • min. 3 éves webfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • magas szintű Javascript ismeret (ES6)
  • Magabiztos sitebuild ismeretek (HTML5, CSS3)
  • SQL/NoSQL alapvető ismeretek
  • GIT verziókezelő használata

Előnyök:

  • ExpressJS, Loopback framework ismerete
  • Frontend vonalon szerzett tapasztalat (HTML5, CSS3, VUE)
  • CI/CD tapasztalat (GitStack, Jenkins)
  • TDD

Amit cserébe mi kínálunk:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.