Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (www.delta.hu), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora.
A DELTA Csoport közlekedésinformatikai projektekre specializált, dinamikusan fejlődő társvállalata, az New Line Kft. (www.newline.hu), kiváló szakemberei körébe új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Senior fejlesztő

Feladatok:

  • üzleti elemzés támogatása a tervezés, koncepció készítés során a technológiai korlátokat figyelembe vevő leginkább felhasználó barát felület tervek elkészítésének érdekében
  • architektek támogatása az adott projekten belül optimális kliens oldali technológiák kiválasztása érdekében
  • felső szintű design elképzelések leképezése
  • felhasználó felületekhez tartozó keretrendszerek kialakítása, fejlesztése, folyamatos javítása
  • felhasználói felületek megfelelőségének vizsgálatára alkalmas tesztelési keret kidolgozása az adott projektben alkalmazott technológiáknak megfelelően
  • kliens oldali fejlesztési feladatok önálló elvégzése
  • szükség esetén a szerver oldali üzleti logikák fejlesztésében való részvétel
  • adott projekten belül más fejlesztők szakmai tevékenységének koordinációja, felügyelete
  • második szintű támogatási feladatok elvégzésében való részvétel

Felelősségek:

  • saját fejlesztési feladatok határidőre, megfelelő minőségben történő elvégzése
  • hatáskörön belül eső szakmai problémák önálló megoldása

Pozíció betöltéséhez szükséges szakmai kompetenciák:

  • ASP.NET vagy ASP.NET MVC (MVC előnyt jelent),
  • XML,
  • SQL,
  • HTML5,
  • CSS3,
  • JavaScript

Szakmai kompetenciák, amelyek a jelölt kiválasztásánál előnyt jelenthetnek:

  • WCF,
  • jQuery,
  • Web API,
  • Entity Framework,

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai és egzisztenciális fejlődés
  • változatos fejlesztési feladatok
  • konstruktív, innovatív csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest vagy Szeged

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!
Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét!