Partnerünk, egy 50 fős, hazai tulajdonú, mérnöki szemléletű IT vállalat, több mint 30 év, közművállalatok számára műszaki folyamatokat támogató rendszer fejlesztői tapasztalattal. Alkalmazásaik jellemzően Microsoft fejlesztői környezetekben, erős adatbázis oldali komponensekkel készülnek. Az általuk szállított rendszerek nagyvállalati környezetben kerülnek éles használatba. Rendszereik mind egymással, mind ügyfeleik ERP és egyéb rendszereivel integráltan működnek.

Ebbe a fiatalos, de rendkívül professzionális környezetbe keresünk

Senior fejlesztő munkatársat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér, rendkívül alacsony fluktuációval
  • Fiatalos, magas színvonalú budai munkakörnyezet, kiváló csapat
  • Izgalmas kihívások; Agilis, SCRUM jellegű projektmódszertannal dolgozunk, ahol a fejlesztő kollégáink is részt vesznek a tervezési feladatokban.

Feladatok:

  • Full-stack fejlesztés (frontend, szerver oldal, adatbázis oldal)
  • Implementáció, kódolás
  • Rendszertervezésben való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3+ éves fejlesztői tapasztalat
  • Adatbázis kezelők (Oracle/MSSQL) ismerete
  • C# (MVC, ASP.NET, WPF) vagy C++ ismerete
  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos attitűd; a leendő kolléga 2-5 fős projektcsapatban fog dolgozni
  • Jó kommunikációs készség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Elérhetőség

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el Rónyai Márta IT toborzási tanácsadónak a "Jelentkezem" gombra kattintva.