Az MVM NET Zrt. 2012. március elsejével kezdte meg működését, mint a Magyar Villamos Művek Zártkörűen Működő Részvénytársaság (MVM Zrt.) 100%-os tulajdonú leányvállalata. Az MVM NET Zrt. az MVM Csoport, mint a cégjegyzékbe bejegyzett, MVM Zrt., mint uralkodó tag által irányított elismert vállalatcsoport tagja.
Az MVM NET Zrt. a hazai távközlési piac meghatározó szereplőjeként további bővülési stratégiájához kapcsolódóan munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Senior fejlesztési és üzemeltetési szakértő

Feladatok:

  • Optikai hálózat üzemeltetése.
  • Optikai hálózat karbantartása, részvétel a karbantartási technológia kidolgozásában.
  • Üzemzavarok elhárítása, részvétel a kiértékelésükben.
  • Hálózat berendezéseinek nyilvántartása, dokumentációk, tervek aktualizálása.
  • Szakterületi távközlési tervek üzemeltetői véleményezése.
  • Részvétel a szakterületre vonatkozó fejlesztési, felújítási javaslatok készítésében.
  • Az üzembiztonsághoz szükséges tartalékok nyilvántartása, minősítése és szükséges pótlása.
  • Műszaki átadás-átvételi eljárás teljes körű lebonyolítása.
  • Kiviteli tervek megvalósíthatósági vizsgálata. Kiviteli feladatsor és ütemterv készítése. Kivitelezéshez szükséges feltételek meghatározása és kialakítása.
  • Optikai fejlesztési projektben való részvétel.
  • Közreműködik a tenderek műszaki követelményeinek és értékelési szempontjainak szakmai értékelésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (távközlés),
  • minimum 5 év hasonló munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat (távközlési hálózat üzemeltetés),
  • középfokú angol nyelvtudás,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Együttműködő, csapatjátékos attitűd.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Nagyvállalat nyújtotta biztonság
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség

Adatkezelési tájékoztatás:

    Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. toborzási célokból átadja adatait az MVM Csoport részére. A jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat az MVM Zrt., mint adatkezelő a weboldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezeli.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.