Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Tedd meg az első lépést. Jelentkezz:

Senior eszközfejlesztő mérnök

    Szoftver fejlesztés
    Budapest

    Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte.

    Köszöntünk a Bosch világában.

    A Bosch Budapesti Fejlesztőközpont 2001-ben nyitotta meg kapuit. Több, mint 1800 fejlesztőmérnök dolgozik közösen számos komplex autóipari terméken a járműipar minden területéről. Kivételes felépítéséből fakadóan lehetőséged van változatos műszaki területeket megismerni a szoftverfejlesztéstől egészen a mechanikai vagy hardware fejlesztésig bezárólag. Ötleteid olyan termékekek részei lesznek amelyek vezetők a mobilitási technológiák sorában.

    A Bosch Csoport 2017-ben is folytatja dinamikus növekedését, a pozícióra különböző mérnöki csoportokban is keresünk több leendő kollégát.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához

  • Autóipari tervezési folyamatok automatizálása belső fejlesztésű szoftvereszközök létrehozásával.
  • Az ipar 4.0 alapelveinek megfelelő, a tervezési paraméteradatbázis kialakítása és kezelése.
  • Nemzetközi lokációk közötti együttműködést segítő web alapú applikációk fejlesztése.
  • Szimulációs és CAD szoftverek automatizálása, továbbfejlesztése.

Mi tesz Téged különlegessé:

  • Felsőfokú műszaki végzettség széleskörű informatikai ismeretekkel
  • Haladó szintű PHP ismeret
  • Relációs adatbázisokban való jártasság (MySQL preferált)
  • Kreatív, nyitott gondolkodásmód
  • Folyamat orientált szemlélet
  • Csapatszellem és kezdeményezőkészség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PHP alapú keretrendszerek és CMS-ek ismerete (Drupal, Symfony)
  • JavaScript- és CSS-ben való jártasság
  • Verziókövető rendszerek ismerete (SVN)
  • Jártasság szimulációs vagy CAD szoftverekben
  • Python, ASP.Net ismerete

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja:

    Rugalmas munkaidő, juttatások és szolgáltatások, gyermekgondozási támogatások, orvosi szolgáltatások, dolgozói kedvezmények, különböző sportolási és egészségügyi lehetőségek, helyi parkolás, étkeztetés, helyi tömegközlekedési lehetőségek, tér a kreativitásnak, városi infrastruktúrák

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1103 Gyömrői út 104.

Váltsd valóra!

Referenciaszám SW_fejlesztés
Jelentkezni a lenti Jelentkezem gombra kattintva tud.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Bosch csoport>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior eszközfejlesztő mérnök
  • Rövid pozíció név: Fejlesztőmérnök
  • Hirdető cég: Bosch csoport
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: X. kerület
  • Feladatok: Autóipari tervezési folyamatok automatizálása belső fejlesztésű szoftvereszközök létrehozásával. Az ipar 4.0 alapelveinek megfelelő, a tervezési paraméteradatbázis kialakítása és kezelése. Nemzetközi lokációk közötti együttműködést segítő web alapú applikációk fejlesztése. Szimulációs és CAD szoftverek automatizálása, továbbfejlesztése.
  • Elvárások: Felsőfokú műszaki végzettség széleskörű informatikai ismeretekkel Haladó szintű PHP ismeret Relációs adatbázisokban való jártasság (MySQL preferált) Kreatív, nyitott gondolkodásmód Folyamat orientált szemlélet Csapatszellem és kezdeményezőkészség Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.16