A hazai IT piac meghatározó szereplője, az S&T Consulting Hungary Kft., az S&T csoport tagja, több mint húsz éve működik sikerrel a hazai és nemzetközi informatikai szolgáltató piacon. Stabil háttérrel, tapasztalt kollégákkal, kiemelkedő szakértelemmel és a legfejlettebb technológiákkal dolgozó csapatunk bővítéséhez keresünk, budaörsi telephelyünkre keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Senior ERP (Infor LN) pénzügyi tanácsadó

Leendő munkatársunk feladatai:

  • ipari, kereskedelmi, szolgáltató vállalatok pénzügyi, számviteli folyamatainak, kontrolling igényeinek felmérése, majd Infor LN-ben történő leképezése, modellezése
  • rendszerbevezetések során a pénzügy és számvitel és kontrolling területhez kapcsolódó tanácsadói és dokumentációs feladatok ellátása
  • rendszerbevezetésekhez kapcsolódó oktatások
  • részvétel új szoftverfunkciók tervezésében és tesztelésében
  • részvétel a magyar honosított verzió tervezésében és tesztelésében
  • presales tevékenységek ellátása: prezentációk, bemutatók tartása
  • oktatási anyagok, prezentációs anyagok készítése
  • részvétel helpdesk, support tevékenységek ellátásában

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség közgazdasági, pénzügyi szakirányon
  • min. egy bevezetési projektben való tanácsadói részvétel vagy pénzügyi/ számviteli/ kontrolling ERP kulcsfelhasználói háttér
  • informatikai beállítottság
  • kommunikáció képes angol nyelv
  • minőségorientált hozzáállás
  • jó problémamegoldó képesség

Előny lehet:

  • német nyelvtudás

Amire nálunk számíthatsz:

  • Fiatalos, barátságos, vidám, lendületes csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budaörs, 2040 Puskás Tivadar út 14.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szívesen csatlakoznál csapatunkhoz, szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.