Senior Épületgépészeti tervező mérnök

Profession Services

Budapest III. kerület

Budapesti (III. ker.) partnercégünk keresi legújabb kollégáját, az alábbi pozícióra!

Amiért érdemes jelentkezned:

  • Kimagasló bérezés
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • Továbbképzések, oktatások támogatása
  • Éves prémium
  • Modern, magas színvonalú munkakörnyezet
  • Sportolási lehetőség: kondi
  • Étkezési lehetőség: Jól felszereltétkezde
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Amik a feladataid lennének:

  • Épületgépészeti tervezés koordinálása senior tervezőként (fűtés- és hűtéstechnika, vízellátás, csatornázás, komfort, tűzvédelmi és technológiai szellőzések, közmű tervezés, gázellátás, oltórendszer, épületautomatika)
  • Junior projektvezető tervezők munkájának konzultációja
  • Tervezési program és stratégia összeállítása és követése, tervezői döntések meghozatala
  • Projekt megbeszéléseken részvétel, generáltervezői és megrendelői oldalról érkező problémák konstruktív megoldása
  • 5 junior projektvezető (alattuk 15 szerkesztő mérnök) munkájának irányítása

Amikre szükségünk van:

  • Felsőfokú épületgépész mérnök végzettség
  • Épületgépész „G” tervezői jogosultság megléte, vagy annak 6 hónapon belüli megeszerzése
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat épületgépészeti tervezésben
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előny lehet a számodra:

  • Vezető tervezői jogosultság
  • 10 évnél hosszabb releváns tervezői szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.