A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Senior embedded C/C++ developer

Milyen feladatok várnak rád?

  • Önvezető vasúti jármű prototípusának fejlesztésében való részvétel,
  • Lokalizációs és fúziós algoritmusok fejlesztése beágyazott környezetben,
  • Szoftver architektúra tervezés és fejlesztés,
  • Unit tesztek írása,
  • Kollégák mentorálása és koordinálása,
  • Együttműködés németországi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú végzettség,
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat beágyazott C/C++ szoftverfejlesztési területen,
  • Angol és német kommunikációképes nyelvtudás,
  • Innovatív gondolkodásmód,
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás

Mi az ami még jól jöhet?

  • Tapasztalat biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében,
  • Prototípus fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • Matematikai, szenzorfúziós és robotikai ismert,
  • GNSS/SLAM/Landmark based localization ismeretek,
  • GIS (Geo Information Systems) és digitális térképekben szerzett tapasztalat.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találták ki, küldd el az önéletrajzod.