• Üzleti tanácsadással, azon belül adatbányászattal, elemzéssel, piackutatással, üzleti informatikai megoldásokkal, valamint klinikai kutatásokkal foglalkozó vállalat új munkatársakat keres csapatába, az alábbi munkakörbe:

  • Senior Elemző

    Feladatok:

    • Elemzési/Adattudományi projektek vezetése
    • Elemzők operatív munkájának irányítása, ellenőrzése
    • Piaci információk gyűjtése, önálló elemzések/kimutatások készítése
    • Vezetői prezentációk készítése, tanulmányírás
    • Termékfejlesztés
    • Ügyféllel való kapcsolattartás

    Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség
    • Magas gazdasági/üzleti, matematikai/statisztikai és alkalmazott informatikai ismeretek
    • Ügyfélmenedzsment területén szerzett tapasztalat
    • Projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
    • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret
    • Legalább egy programozási nyelv magas szintű ismerete (python, R, stb)
    • Mély neurális hálózatokban való jártasság (tensorflow, keras, CNN, RNN, autoencoder)
    • Minimális ismeretek SQL-ben

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatás
    • Igényes, kulturált munkakörnyezet, fiatalos csapat
    • Széleskörű, színes feladatokkal teli munkakör

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Adatbázisszakértő
    • Marketing, Média, PR
    • Piacelemző, Piackutató
    • Pénzügy, Könyvelés
    • Üzleti elemző
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

    Munkavégzés helye:

    Budapest

    A fenti pozícióra legalább 3-5 év elemzői tapasztalattal és vezetői ambíciókkal rendelkező pályázók jelentkezését várjuk, akik jól érzik magukat a számok világában és egy sokrétű feladatkörben szeretnének szakmailag továbbfejlődni.

    Érdeklődés esetén magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, bérigény megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.