Republic Group Kft.
  • A Republic Group Reklámügynökség egy 1997-ben alapított budapesti székhelyű reklámügynökség, egy marketing és kommunikációs társaság, mely márka menedzsmentre, identitás tanácsadásra, digitális és közösségi médiára, valamint eladásösztönzésre szakosodott.

    Mindig keressük azokat a gondolkodókat, akik képesek új nézőpontokat találni, akik új dimenziót nyitnak munkájukkal. Minket az érdekel, amit még nem láttunk.

  • Csatlakozz hozzánk

    Senior digital project manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • Digitális gyártási munkálatok támogatása és koordinálása.
      • Kapcsolattartás nemzetközi B2B ügyféllel.
      • Feladatok specifikálása, megvalósításhoz szükséges erőforrások felmérése.
      • Teljes projektmenedzsment és operatív megvalósítás.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, hogyha eligazodsz a HTML és CSS kódokban, ha ismerősen cseng a Photoshop, az Indesign, Premiere Pro, After Effects és egyéb Adobe termékek neve és láttál már forrásfájlokat. Mindemellett a problémamegoldás mestereként képes vagy önállóan koordinálni és keretek között (költség, idő, erőforrás) tartani a projekteket. Igazi csapatjátékosként kiválóan tudsz kommunikálni és prezentálni.

    Amit kínálunk:

      • Fejlődési lehetőség HTML és CSS és JS kódolásban.
      • Impulzív csapat és jófej nemzetközi ügyfél.
      • Belvárosi irodában, modern eszközökkel dolgozhatsz.
      • Sőt, az iroda kutyabarát is, ezért nem kell otthon hagynod a “legjobb barátod”.
      • Szívesen támogatjuk a szakmai továbbképzésed és állandó vendége lehetsz a BrandFestiválnak is.

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Projektmenedzsment
    • Marketing, Média, PR
    • Projektmanager
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 4.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzod!