A Qualysoft lelkes, tanulni vágyó kollégákat keres helyi és nemzetközi csapataiba és projektjeire, akiknek számos érdekes, kihívást jelentő feladatot tud biztosítani. Egy jó hangulatú, szakmailag rendkívül felkészült csapat vár itt rád! Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

A Qualysoft csapata

Senior Devops Engineer

kollégát keres!

    Saját Devops csapatunkba keressük tapasztalt Devops Engineer munkatársunkat. Egy szuper, fiatalos csapat tagjaként feladatod lesz ügyfeleknek szánt megoldások kitalálása, technológiai stack fejlesztés, devops evangelizálás, részvétel az üzemeltetésben, együttműködés partnerinfrastruktúra építésben.

Általános feladataid:

  • Annak a csapatnak leszel tagja, amelynek feladata, hogy segítsen.
  • Együttműködés fejlesztőkkel, üzemeltetőkkel jobb megoldások kialakításában
  • Új cloud native megoldások technikai kidolgozása, előkészítése fejlesztésre
  • Új technológiák kipróbálása/tesztelése
  • Technikai dokumentáció írás és karbantartás
  • Open source környezetek üzemeltetése, támogatása

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Docker/Kubernetes tapasztalat
  • Használható hálózati ismeretek (routing, iptables)
  • Ansible ismeret
  • Linux ismertek: Ubuntu/Debian, RHEL, SLES
  • Linux alkalmazásismertek: Apache, Tomcat, Wildfly
  • Jó kommunikációs készség angolul és magyarul egyaránt
  • Tapasztalat open source területen
  • Előny, ha láttál már: Helm, AWS, Azure, SELinux, Bacula, Icinga, Exim4, SQL, Microsoft termékek

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, küldd el önéletrajzodat!
Schuszter Dóra