Senior Concept Sales Manager

Foodpanda

Magyarország,Budapest

Foodpanda

A foodpanda, a hazai online gyorskereskedelem meghatározó szereplője

munkatársat keres!

Röviden összefoglalva:

  • a fő feladat a Delivery Hero saját virtuális franchise éttermi koncepcióinak értékesítése
  • személyes megbeszélések szervezése és lebonyolítása Budapesten és országosan
  • adminisztratív feladatok, háttér rendszerek használata
  • önálló munkavégzés
  • teljes munkaidőben, részlegesen home office-ból végezhető munkakör

Ha érdekel az értékesítés világa és releváns tapasztalattal rendelkezel, jól kommunikálsz magyarul és angolul - netalán dolgoztál már korábban a vendéglátásban, érdekelnek a különböző égtájak ételei és konyhái, akkor jelentkezz hozzánk Senior Concept Sales Manager pozícióra! Munkád során Te felelsz majd új éttermi franchise márkák kiépítéséért, és a potenciális partner éttermek felkutatásáért.

Ha eddig tetszik, olvass tovább a részletekért!

A foodpandánál olyan új kollégáinkat keressük, akik szeretnének értéket teremteni és aktívan hozzájárulni ahhoz, hogy mi a foodpandánál karnyújtásnyi közelségbe hozzuk mindenkinek a világot.

1999 óta gondoskodunk az éhes emberek kiszolgálásáról, ma azonban ennél már sokkal többek vagyunk: olyan tech-alapú gyorskereskedelmi tevékenységet folytatunk, amivel szeretnénk elérni, hogy az ételek és élelmiszerek mellett bármit képesek legyünk akár 30 percen belül kiszállítani, amire az ügyfeleinknek szüksége lehet.

Ebbe a csapatba keresünk Téged. Kíváncsi vagy, mi lenne a dolgod?

Miről szól az állás?

Van tapasztalatod sales területen? Szívesen foglalkozol értékesítéssel? Szeretnél meghatározó szerepet játszani az azonnali kiszállítás kiépítésében Magyarországon?

Akkor jelentkezz hozzánk Senior Concept Sales Manager pozícióra!

Az onboarding alatt képbe kerülsz újabb és régebbi márkáinkkal és az ezt támogató futó folyamatokkal, megismered majd a szervezet felépítését és az informatikai rendszereinket, és nem utolsósorban tagjává válsz a foodpanda pörgős, fiatalos csapatának :)

Senior Concept Sales Managerként a következők lesznek a feladataid:

  • Potenciális partner éttermek felkutatása és kiválasztása
  • Értékesítési feladatok ellátása telefonon és személyesen
  • Alkalmassági felmérés, és riportálás az éttermi látogatásokról
  • Folyamatos kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Szerződések és kiajánlók előkészítése és rendszerezése
  • Különböző étterem-márkák ételeinek és receptúráinak megismerése

A foodpandánál a kb 10 fős Concept Sales csapathoz fogsz csatlakozni. A csapaton belüli Team Leadnek, azaz Dalmának fogsz riportolni, emellett pedig a Business Development csapattal és Operations Manager kollégáinkkal fogsz szorosabban együtt dolgozni napi szinten, akik a kezdeti időszakban segítenek majd Neked az onboardingot követő betanulási fázisban, hogy minél előbb átláthasd cégünk működését, és beletanulhass jelenlegi folyamatainkba.

Kíváncsi vagy milyen szuperképességek kellenek ahhoz, hogy betöltsd ezt a pozíciót?

Mit várunk Tőled?

  • Értékesítési affinitást és teljesítményorientált gondolkodást
  • Kiemelkedő kommunikációs és jó emberismerő készséget
  • Legalább középfokú angol nyelvtudást
  • Önálló és precíz munkavégzést
  • Jó szervezőkészséget
  • Csapat szintű gondolkodásmódot
  • Magabiztos számítógépes ismereteket
  • Fontos, hogy “B” kategóriás jogosítvánnyal és több éves vezetési gyakorlattal rendelkezz - a munkával kapcsolatos utazásaid költségét természetesen térítjük

Hogyan lehet több esélyed

  • Korábban betöltött értékesítési munkakör
  • Vendéglátás – idegenforgalom területén szerzett tapasztalat
  • HACCP ismeretek
  • Érdeklődés az internetes kereskedelem iránt

Miért válassz minket?

  • Nemzetközi hátterünknek köszönhetően külföldi példákon keresztül is inspirálódhatsz, hipergyorsan növekvő, biztos vállalati háttérrel rendelkező csapatunk tagja lehetsz
  • Szívesen támogatunk a fejlődésben igény szerint céges angol nyelvi oktatással is - emellett hozzáférésed lesz többezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületén.
  • A munkához szükséges eszközöket biztosítjuk Számodra (számítógép, mobiltelefon, stb.)
  • Az első munkanapodtól kezdve biztosítottá válsz csoportos élet-, baleset- és betegbiztosításunk által, valamint részt vehetsz munkavállalói lelki és pszichológiai támogató programunkban - próbaidőd letelte után pedig Medicover Egészségbiztosítási csomaggal, valamint SZÉP kártyával bővül juttatási csomagunk
  • Időről-időre megajándékozunk foodpandás ajándékokkal, valamint foodpanda kuponokkal járulunk hozzá, hogy ne maradj finomságok nélkül még a home office időszak alatt sem
  • Frissen felújított és kifejezetten az igényeinkre szabott irodába költözhetsz velünk Budapest belvárosában, mely 2020-ban az “Év Irodája Díj” verseny döntőse volt - de jelen helyzetben dolgozhatsz akár home office-ból is. Irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz be akár biciklivel is, van zuhanyzónk, és saját konditermünk is, amit szabadon használhatsz
  • Rendszeresen gyűjtünk visszajelzéseket a működő és javítandó dolgokról, így Te is alakíthatod, milyen legyen itt dolgozni, hogy minél jobb munkahellyé válhassunk
  • Büszkék vagyunk rá, hogy 100%-ban karbonsemlegesek vagyunk, illetve elkötelezettek vagyunk a társadalom iránt (jelenleg 7 különböző alapítványt támogatunk, akiket Te is támogathatsz rajtunk keresztül)

Ha úgy érzed, megtaláltuk egymást, jelentkezz hozzánk a lenti űrlapunkon keresztül!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Foodpanda