Az Intrum Justitia Európa és Magyarország vezető követeléskezelő cége. 24 európai piacon vagyunk jelen és nemzetközi társirodáinkon keresztül a világ 180 országában kezelünk követeléseket. Az Intrum Justitia Cégcsoport célkitűzése a kintlévőségek rendezésének elősegítésével hozzájárulni az európai gazdaság fellendüléséhez. Az INTRUM JUSTITIA Zrt. 450 fős emberközpontú, fejlődésorientált Társaság, amelynek Compliance Részlegére új munkatársat keresünk.

SENIOR COMPLIANCE MUNKATÁRS

Milyen feladatokat kell ellátni a munkakörben?

  • a Compliance vezető napi munkájának támogatása, projektjeiben való részvétel
  • a közvetlen vezető utasítása alapján a Társaság projektjeiben a Compliance Részleg képviselete, az ehhez kapcsolódó jogi feladatok ellátása,
  • bankjoggal és adatvédelemmel összefüggő kérdések megválaszolása,
  • a társterületekről érkező Belső szabályzók véleményezése és implementálása,
  • az Intrum cégcsoport követelményeinek való megfelelésben való közreműködés, cégcsoportos folyamatok, szabályzatok implementációja,
  • szerződések, egyéb ügyféldokumentumok, például ügyféltájékoztatók, levélsablonok véleményezése,
  • a Társasággal szemben indult hatósági eljárásokban beadványok készítése, hatóságokkal való kapcsolattartás,
  • belső ellenőrzési feladatok elvégzése,
  • a területhez érkező egyedi megkeresések megválaszolása,
  • szakmai állásfoglalások megfogalmazása társterületek részére,
  • jogszabályfigyelésszakmai oktatások megtartása.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amit kínálunk:

  • európai cégkultúrát, nemzetközi hátterű, piacvezető cégünk stabilitását
  • versenyképes juttatási csomagot és széles körű béren kívüli juttatásokat
  • dinamikusan fejlődő közeget, változatosságot, kihívásokat
  • fejlődési, tanulási lehetőségeket belső és külső képzési programjainkon
  • jó hangulatú, barátságos légkört, támogató közösséget
  • kiemelkedő színvonalú A++ kategóriás irodai környezetet

Ki az ideális jelölt számunkra?

  • felsőfokú jogi végzettség
  • jogi szakvizsga megléte előnyt jelent
  • pénzügyi intézménynél szerzett releváns tapasztalat elsősorban hitelezési, fogyasztóvédelemi területen.
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret szóban és írásban, beleértve a jogi szaknyelvet is
  • a magyar jogszabályok, elsősorban az adatvédelemhez kapcsolódó jogszabályok, a Ptk., valamint a Hpt. alapos ismerete
  • számítástechnikai ismeretek: Microsoft Office alkalmazások haladó szintű ismerete (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • jogi szaknyelv alkalmazására való képesség, szóban és írásban egyaránt
  • jogszabályi rendelkezések értelmezésére és azok céges folyamatokba való átültetésére való képesség
  • maximális titoktartás
  • összetett folyamatok menedzselésére való képesség
  • együttműködési készség a legkülönfélébb személyiségtípusokkal
  • precizitás, részletorientáltság
  • transzparencia, objektivitás