Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Senior Business Consultant (4-8 év tapasztalattal)

Szívesen vennél részt izgalmas, nemzetközi, banki IT bevezetési projekteken, ahol a feladatod az üzleti igények felmérése, a tervezés, a fejlesztőkkel közös megvalósítás és a tesztelés is? Rendelkezel banki (hitelezés, kockázatkezelés, behajtás), tanácsadói vagy szoftverszállítói tapasztalattal? Akkor Téged keresünk!

A Loxon Solutions Zrt. banki hitelezési és kockázatkezelési területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, innovatív, piacvezető szoftvercég. A cég ügyfelei vezető bankok a CEE, MEA, CIS és az ASAP régió 25 országában. A Loxon értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményező készség.

feladatok:

  • kapcsolattartás az ügyfelekkel;
  • banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása;
  • banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzése;
  • logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése;
  • banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése;
  • a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.

Elvárások:

  • 4-8 év banki, rendszerszervezői, tanácsadói vagy IT business analyst munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • előnyt jelent a hitelezési, kockázatkezelési, behajtási banki vagy tanácsadói tudás;
  • felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban);
  • konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek;
  • belső motiváció, csapatban gondolkodás;
  • utazási kedv.

Amit nyújtunk:

  • nemzetközi banki projekteken folyamatos szakmai fejlődés;
  • konstruktív vállalati kultúra, egymást segítő összetartó közösség;
  • versenyképes juttatási csomag;
  • széles körűen választható cafeteria;
  • előmeneteli lehetőség;
  • rendszeres csapatprogramok, közösségi események;
  • telefon-előfizetés;
  • sportolási lehetőségek.

munkavégzés helye:

1134 Budapest, Lőportár utca 20/b

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Senior Business Consultant
  • Hirdető cég: Loxon Solutions Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: kapcsolattartás az ügyfelekkel; banki informatikai rendszer részletes üzleti specifikációjának összeállítása; banki informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt banki folyamatok elemzése; logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése; banki informatikai alkalmazás felhasználói, üzleti tesztelése; a tesztelések során felmerült hibák jelentése a fejlesztőknek, illetve a hibajavítások ellenőrzése, a rendszer üzleti dokumentációinak, felhasználói szintű leírásainak elkészítése.
  • Elvárások: 4-8 év banki, rendszerszervezői, tanácsadói vagy IT business analyst munkakörben szerzett szakmai tapasztalat; előnyt jelent a hitelezési, kockázatkezelési, behajtási banki vagy tanácsadói tudás; felsőfokú stabil angolnyelv-tudás (szóban és írásban); konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek; belső motiváció, csapatban gondolkodás; utazási kedv.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-05
Állás, munka még: Loxon Solutions Zrt.>