Több mint 20 éves múltra visszatekintő partnercégünk fő profilja a dokumentum-menedzsment: szoftvereik a dokumentumok előállítását, archiválását segítik elő komplex, egyedi megoldások által.

Egy stabilan növekvő, fejlődésedet tréningekkel támogató cégnél folytatnád karrieredet?

Szívesen kivennéd a részed egy agilis transzformációs folyamatból?

Ha te is szeretnéd, hogy mindennapi munkád során egy fiatalos, támogató csapat álljon melletted,

Senior Business Analyst

pozícióba!

Feladataid lesznek:

  • Ügyféligények felmérése, megértése, fejlesztési feladatok specifikálása a PO koordinálásával
  • Az üzleti igények közvetítése a fejlesztő csapatok felé
  • Az implementációs projektekhez tartotó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Prezentációk készítése és megtartása
  • Az elkészült megoldások bemutatása
  • Segítségnyújtás a csapatok előtt álló akadályok gyors, hatékony elhárításában
  • Prioritások és a pénzügyi erőforrások felügyelete, felülvizsgálata
  • Kapcsolattartás a külső és belső ügyfelekkel, megrendelőkkel, felhasználókkal
  • Szoros együttműködés a fejlesztőcsapatokkal, a cég IT és Sales/Marketing szakembereivel.

Elvárt technikai készségek:

  • Minimum 4 év tapasztalat Rendszerszervezői pozícióban IT területen
  • Szoftverfejlesztési módszertanok, projekt- és release-menedzsment ismeretek
  • Agilis alapelvek és módszertanok ismerete (Scrum, Kanban)
  • Alapfokú SQL tudás
  • Atlassian termékcsalád ismerete (Jira, Confluence) UML modellező szoftver
  • Előnyt jelent Workflow alapú / Output menedzsment rendszerek ismerete.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amivel a cég vár:

  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz lehetősége
  • Tréningek támogatása
  • Nyelvtanfolyam
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet, jó megközelíthetőség
  • Barátságos, nemzetközi fókuszú csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 12. kerület

JELENTKEZNI LEHET A LENTI "JELENTKEZEM" GOMBRA KATTINTVA.