Szimulációval életek menthetők! Mi a CAE Healthcare-nél azon dolgozunk, hogy korszerű szimulációs és tréning megoldásaink segítségével az egészségügyben dolgozók jobb orvosokká, képzettebb nővérekké váljanak és még több életet menthessenek.

A szimulációs technológiák feltörekvő iparában sikeresen megőriztük az agilitást és kiegészültünk egy nagyvállalat adta biztonsággal. A divízió töretlenül fejlődik jelenleg körülbelül 350-400 amerikai egyetemmel állunk kapcsolatban.

A szoftverfejlesztési és a minőségbiztosítási részlegünkkel együttműködve az automatizált rendszer kialakítására keresünk

Senior build mérnök

kollégát.

Új munkatársunk a műveletek és folyamatok automatizálásának, korszerűsítésének felelőse és meghatározója lesz a konfigurálás, a buildelés, a telepítés és a monitoring tekintetében. Folyamatos tanulással, fejlődéssel a legújabb trendek bevezetésének mozgatórugója vállalatunknál. Tapasztalt motivált senior kollégát keresünk, aki képes egy gyorsan változó, összetett környezetben eredményeket elérni.

Feladatok:

  • A meglévő CI / CD pipeline fejlesztése, üzemeltetése és karbantartása
  • Teljesen automatizált integrációs és elfogadási tesztkörnyezet folyamatos fejlesztése, működtetése és karbantartása
  • A gyártási folyamat kezelése több platformon: QA/Stage/Production
  • Szoros együttműködés a fejlesztési és üzemeltetési csapattal

Szakmai ismeretek:

  • Linux
  • CI/CD pipeline tapasztalat
  • Szkriptnyelv ismeret (Perl)
  • Tapasztalat a szerver virtualizációval (VMware), az IaaS, a PaaS Cloud (az Azure preferált) és a hibrid környezetekkel
  • SDLC eszközök ismerete (pl JIRA, Jenkins)
  • Automatizálás és a konfigurációkezelési tapasztalat pl. SaltStack, a Chef, Puppet

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • 3+ év hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Forrásellenőrzési eszközök, párhuzamos fejlesztési technikák és automatizálás ismerete
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amint nyújtunk a versenyképes fizetés mellé:

  • kihívásokkal teli feladatokat az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén
  • teret adunk a saját ötleteid megvalósításának
  • hosszú távú lehetőség
  • konferenciatámogatás
  • online nyelvoktatás
  • Szép-kártya juttatás
  • részben otthoni munkavégzés (3 nap HO + 2 nap iroda).

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Almádi út 3.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.